Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Liszt és cukormentes diéta...

Liszt és cukormentes diéta kérdés? -többi lent és hosszú-

Figyelt kérdés

Mai napot beleszámolva sikeresen kibírtam -talán- 2 napig. Nyári szünet végéig tervezem csinálni.

A talán-t azért írtam, mert nem tudom, hogy "árt" vagy nem árt az ha teljes kiőrlésű kenyeret eszek, 1-2 naponta 1-3 kis szeletet -ma ettem 2+1 kis sarok teljes kiőrlésűt-


Ezen kívül, az alábbi diéta tervem dióhéjában beválik?:

Naponta valamilyen, nem aszalt gyümölcs(ök). Szünetben minden este 1 vagy 2 kör a Bikás park körül, hogy nem tunyuljak el, talán még reggel is. Szóval nem sokat és egészséges ételeket ennék, édességnek pedig natúr joghurtot valamilyen nem befőttes gyümölccsel. Természetesen ennék húst is, a 2 liter folyadék meg alap.


Ezzel szerintetek nyár végére sikerülne leadnom kilókat, és ha igen akkor mennyit?


14/L



2016. jún. 2. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Had kérdezzem meg, ez hol liszt és cukormentes?

minden nap eszel teljes kiőrlésű lisztből készült kenyeret és eszel gyümölcs cukrot. Amúgy meg nem tudjuk milyen magas vagy, nem tudjuk hány kiló, azt se, hogy pontosan mit eszel egy nap, mennyit, mennyi kalóriát, még csak közelítő tippet se lehet adni hogy mennyit fogysz majd.

2016. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
161 cm és -szerintem- 62-63 kg vagyok -legutóbbi mérésnél 60 kg voltam de szerintem tuti híztam-
2016. jún. 2. 20:09
 3/6 anonim válasza:
Én is pont ennyi vagyok csak 43 kg-val és lekövéreztek...
2016. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, bunkó egy osztálytársaid lehetnek! :/ Bár őszintén nem értem mért kövéreztek le. -.-"
2016. jún. 2. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es, a kérdező szerintem arra gondolt, hogy nem eszik cukros ételeket (a gyümölcs nem cukros, csak tartalmaz fruktózt és egyéb cukrokat, de ettől még lehet velük fogyni és egészségesek), illetve fehér lisztet.

Kérdező, a legjobb fogyást akkor tudod elérni, ha egyáltalán nem eszel gabonát. Kérdés, hogy az egészséges ételek számodra mit jelentenek. Szerintem nem sok plusz kiló van rajtad, 55 kg már jó lenne neked, de 50 alá semmiképpen ne menj. Ezt már több mozgással és az édességek, pékáruk, krumpli elhagyásával is el tudod érni, ha elég kitartó vagy. Egyél sok zöldséget, normális adag húst és tojást, a tejtermékekkel pedig vigyázz, napi egy natúr joghurt még belefér, esetleg egy kis vaj. Próbáld meg elkerülni a szóját (nagyon sok mindenben benne van valamelyik összetevője) és az étolajat. A zsír és a vaj a hiedelmekkel szemben nem hizlal, ezeket ne hagyd ki. A szénhidrátok csökkentésével hatékonyan lehet fogyni.

2016. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolso nagyon helyesen es pontosan leirta es vegre kimondta a lenyeget,hogy a szenhidratot csokkenteni kell!Vegre valaki aki tudja hogy a zsiroktol es olajoktol nem kell rettegni hiszen nem rakodnak zsirkent le a szervezetben,a testen!Annyival kiegeszitenem hogy a gyumolcs befottek helyett inkabb csak a termeszetes allapotban levo gyumolcsoket fogyassz hiszen ezek a beffottek,konzervek,altalaban mind hozza adott cukrot tartalmaznak,szinte kivetel nelkul.Es csak mertekkel,mondhatnam ugyis hogy inkabb csak keves gyumolcsot fogyassz,meet sajnos a magas fruktoz tartalmuk miatt,a szervezetben,egybol cukor raktarba epulnek es sajnos hozza is nyul a szervezet rogton megcsak inzulin sem kell hozza.Inkabb helyette tobb zoldseget,salatat effeleket ajanlanek!A krumplival es rizzsel,tesztaval vigyazz keruld.A teljes kiorlesu kenyer meg nem sokban kulonbozik a feher lisztestol,glikemias indexuk szinte egyforma tehat azonos inzulin valaszt produkalnak.Inkabb kenyeret,pekarukat be vagy csak csokkentett szenhidrat tartalmuakat es rostokban gazdag pekarukat fogyassz.AZT hogy hany kilot sikerul leadnod,szerintem szubjektiv.Van aki heti 0,5-2 kg-ot is le tud adni megfelelo etkezessel plussz mozgassal van akinek ez egy honap alatt sikerul.Szerintem ezt sok mas tenyezo is befolyasolja.Mennyire vagy elszant,es nem csalsz,nem eszel mellé, mennyit mozogsz mellette mekkora a kiindulo sulyod.A Bikas parkot nem ismerem ,nem tudom hany kilometernek felel meg egy kör,de ha futasrol van szo,akkor legalabb az a 20-25 perc futas ajanlatos egy-egy aerob edzesnel pl.heti ketszer legalabb.Ha Nagy a sulyfolosleged,futas helyett kezdetnek ajanlanam a kocogas+seta verziot,majd fokozatosan ahogy csokken a testsulyod a futast.Remelem tudtam segiteni
2016. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!