Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok a fogyasz...

Mi a tapasztalatotok a fogyasztó tablettákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Számos módszert próbáltam a fogyásra: kalóriaszámlálás, mozgás.

Tudom, hogy a súlyom sose volt a normális felett (175 cm-vel 60-63 kg között mozgott), de ha megszaladt, igyekeztem pár kilót leadni.


Most, hogy itthonról dolgozok, és sem táncolni, sem úszni nem tudok eljárni, felcsúszott jó néhány kiló: most 66 kg vagyok. Sose voltam ennyire nehéz, és érzem is magamon. Próbáltam itthoni tornát, diétát, de mostanában a gerincproblémám miatt sokszor annyira fáj a derekam, és a lábamba is sugárzik ki, hogy sokszor a járás is problémát jelent. Emiatt sokszor nagyon el tudok keseredni, és sajnos az a típus vagyok, aki bánatában eszik.


Szóval végső megoldásként eszembe jutottak a fogyasztó tabletták. Nem tudom, hogyan is működnek, esetleg volt-e vele valakinek tapasztalata. Undorodom magamtól és ilyen fizikai állapotban nem tudom, nincs jobb ötletem, ami megoldást jelenthetne erre.



2021. jan. 27. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne ess csapdába velük, többre mész, ha csak sima kalóriadeficitben vagy. Ha szeretnéd, írhatok neked edzéstervet otthonra, ami kb 20 perc alatt bőven kész, így mindenki napjába belefér. Egy kis séta, kocogás, bicajozás ha megy mellé, az már szuper.

Ha gondolod, írj nyugodtan, és segítek.

2021. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de az a fő problémám, hogy jelenleg is a gerincproblémám miatt annyira fáj a derekam, hogy nagy nehezen fekve találtam olyan pozíciót, amelyben most éppen nem fáj, így fekve tudok távmunkát végezni a laptopomon.


Jelenleg nem tudok ráállni a jobb lábamra, és ha valami miatt mégis fel kell kelnem, az pokolian fáj (már az is, ha csak megmozdulok) és csak mankóval tudok a házon belül is eljutni A pontból B pontba, pedig házon belül nincsenek nagy távolságok... Futni kb 17 éves korom óta nem tudok, amióta kijött ez a cucc. Szóval sajnos a mozgás most nem kifejezetten jön szóba. :( Pedig amúgy kifejezetten szerettem mozogni, csak hát már ha fel kell kelnem, az is annyira fáj, hogy üvölteni tudnék, így max ábrándozni tudok róla.. xD )

2021. jan. 27. 13:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Az a baj a fogyi tabikkal, hogy marhaság az összes. Viszont zsírégetők pl fat burnerek azok jók, de azok is akkor használnak, ha mozogsz. :-\ a te esetedben, sajnos fogalmam nincs, mi lenne a jó, talán ha kihagynád a zsíros, cukros, illetve mérsékelni a lisztes ételeket.
2021. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! #1-es válaszoló! Nagyon kedves vagy! Nekem is tudnál esetleg írni egy edzéstervet kérlek? Persze csak ha nem veszed pofátlanságnak. Csak olyan ritka ilyen kedves embert találni, aki tudna segíteni ebben.

Válaszodat előre is köszönöm!

2021. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha vízen és fogyi-tablettán kívül semmi mást ne viszel be szervezetedbe, nagyon hatásos fogyást okoz.

(A koporsóvivők is örülni fognak...)

.

Fogyáshoz nem az ilyen-olyan tabletták kellenek, hanem

- elhatározás és

- megfelelő táplálkozás.

E kettő nélkül a tabletták csak pénzkidobás.

2021. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy ezek echte átrázások. Azoknak készültek akiknek büdös a munka, ki akarják spórolni, és komolyan elhiszik, hogy beszednek egy tablettát, és már magától mászik le róluk a zsír.

Az étvágycsökkentő tablettákkal meg az a gond, hogy az éhség nem csak úgy poénból jelentkezik - a szervezeted ezzel adja tudtodra, hogy valamiből hiányt szenved, és vidd be. Ha erre még el is nyomod valami tablettával, azzal többet ártasz magadnak, mint használsz.

2021. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én fogytam 3 kg-t 2 hónap alatt,szintén ilyen termogén-burner kapszulával.Volt benne guarana,zöld tea,máte tea,meg króm meg valami gyümölcskivonatok.Én sem hittem benne,de éreztem is,hogy sokkal energikusabb voltam.Már nem is a fogyás miatt szedem,hanem ha fáradt vagyok szoktam szedni.
2021. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es: ez jól hangzik, és természetes összetételűnek tűnik. Ennek mi a neve, honnan lehet beszerezni?
2021. jan. 27. 23:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt semelyik látványosan. Illetve tudok fogyni nélkülük is. Sokfélét próbáltam, fat burnerekből több márkát, L-carnitint, thermokat is. Én nem biszem el hogy működnek.
2021. jan. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
A kínai tea tényleg hatásos. Ha elmész érte Kínába gyalog.
2021. jan. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!