Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni és izmosodni akarok,...

Ha fogyni és izmosodni akarok, keveset kell enni és CH szegényen, de akkor meg nincs erőm tornázni, hogy kell ezt?

Figyelt kérdés
Szóval napi 2 órát akarok mozogni, mondjuk 10 perc futás, 30 perc séta, a többi ilyen olyan kis közepes csajtornák a netről. Nem kockahasú, kemény seggű fintesz szépség akarok lenni, csak sima vékony, tónusos. Na most ha csökkentem a ch-t és kevesebbet eszek, mondjuk 1200-1500 kcal, akkor hogy fogok tudni izmot építeni, formásodni és honnan lesz erőm két óra tornára? Most egy hónapom van hogy bikinialakom legyen, fogyni és formásodni egyszerre akarok, de nem tudom mennyit egyek...

#jdtkt
2021. jan. 31. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

1. Csajos kistornákkal nem fogsz izmosodni.

2. Kalóriahiányban csak kivételes esetekben lehet izmosodni.

3. Egy hónap múlva még nagyon fogsz fázni bikiniben.

2021. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na jó, most 10 kg felesleg van rajtam és puding vagyok, szóval akkor hogy hozzam ki magamból a legtöbbet egy hónap alatt?
2021. jan. 31. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jujj nem kell 2 órát mozogni.Ki mondta ezt neked?1 óra intenzív kardió vagy intervall bőven elég.Plusz rengeteg fehérje a szénhidrát helyett amit nem fogyasztassz.Ajánlom a fehérje turmixok fogyasztását plusz zabot reggelire és húst rizzsel.A napi kalória szükségleted is ki kell számolni a korodhoz,magasságodhoz,súlyodhoz,nemedhez mérten.Google a jó barátod
2021. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hany centi vagy es hany kilo? Kiszamoltad az alapanyagcsered? Ha nem, akkor tedd meg, abbol vonj ki 300 kaloriat, es egyel ugy. 2 oras edzes elsore szerintem egyebkent se menne, de felesleges is ennyit edzeni egy atlagembernek naponta.

1400 kaloria ala nem kene menni, es nagyon alacsony ch-t se kene tartani, mert jol mondod, semmi energiad nem lesz az edzesre. En kb 1500 kaloriat es 140 gramm ch-t eszek, heti 4x sajat testsulyos edzest csinalok, es szepen fogyok. Az edzesek max 40 percesek, ennyit birok, de ahogy latom, boven eleg nekem. Emelle hetvegente egy napot mindig elmegyunk kirandulni, az is jo kis mozgas. A fogyashoz ido kell, 1 honap alatt nyilvan fogsz fogyni valamennyit, de ha csak 2 kilot, az is teljesen normalis! Ezt nem lehet es nem is szabad surgetni, mert iszonyu szigoru dietaval nyilvan lehetne tobbet fogyni, de mivel az tarthatatlan egy egesz eleten at, ezert amint elkezdesz normalisan enni, a duplajat fogod visszahizni. Nem 1 honap alatt hiztal gondolom, nem is ennyi ido alatt fogod leadni.

2021. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Az 1200-1500 kcal akkor van rendben, ha maximum 150 cm és 40 kiló vagy, egyébként rettentö kevés még ülö életmód mellett is.

Emellett a ch drasztikus csökkentése is értelmetlen dolog, valahol nagyon el vagy tévedve.

2021. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha fogyni és izmosodni akarok, keveset kell enni és CH szegényen"


Ez nem igaz, nézz utána jobban.

2021. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyutt az nem nagyon megy. Plusz ez az edzes eleg gyengusz. 10p futas semmit sem er. Setalni meg mindenki setal annyit egy nap ahogy megy ide oda az nem edzes. A csajos torna meg nem izmosit.. foleg 1 honap alatt.

Kiszamolt etrend kell. Heti 3-4*1 ora sulyzos edzes meg fel ora intenziv kardio (futas, lepcsozes, bringa) de ha mindent eltalalsz meg jol csinalsz egybol ami ugyse ugy lesz.. akk is kb 3 honap mire elered

2021. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!