Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit híztatok a COVID...

Mennyit híztatok a COVID ideje alatt?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 21:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
18%

Amúgy miért ilyen irigy kutyák az emberek? Azt felpontozzák aki hízott, hú ahhoz aztán kellett tehetség..

Én leírom hogy fogytam, erre lepontoznakxddd Vicces.

2021. febr. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
48%
#21 valószínűleg azért pontoztak le, mert az volt a kérdés, hogy mennyit híztál :D és te nem arra válaszoltál
2021. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
48%
21, nem a kérdésre válaszoltál. Az volt a kérdés, hogy menynit híztál, nem az hogy változott-e a súlyod.
2021. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
21-es, én mindenkit felpontoztam.
2021. febr. 6. 14:02
 25/29 anonim ***** válasza:
Én 7-et még tavaly, pedig előtte ledobtam 27-et. Azóta stagnálok. :/ 21/F
2021. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
58%
De mitol hiztatok vagy nemertem.. a legtobb embernek pont h tobb ideje van most meg alig lehet mit csinalni. En megtobbet edzek meg fozocskezek mert unalom van.
2021. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
26-os Nem minden embernek van több ideje. Én pl. a távoktatás alatt kb. reggeltől estig a gép előtt ülök, mert minden tárgyból megnőttek a követelmények a jelenléti oktatáshoz képest, és mellette dolgozom is itthonról. Már nem jut kapacitásom arra, hogy tudatosan odafigyeljek az étkezésemre és a mozgásomra (hogy rendszeresen sportoljak, hogy külön készítsek magamnak enni és napi 5x vagy legalább 3x egyek is). Korábban sokkal több időm volt ilyenekre, vagy egy átlag napon legalább besétáltam az egyetemre, boltba stb., most pedig semmi. Valamint én kifejezetten rosszul is érzem magam már ebben a helyzetben, mindennel kapcsolatban fogy a motivációm és életkedvem, mert nagyon monoton és lassú most az élet, minden nap egyforma, alig találkozom emberekkel stb., kezdek emiatt picit “bedepizni” is. Sokaknak motiváló lehet és mindenhonnan az ömlik ránk, hogy jógázz, túrázz, olvass, tanulj nyelveket, vegyél részt valami online workshopon, végezz el valami online képzést stb., de rám egyáltalán nem hat pozitívan ez az időszak.
2021. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy a 27-es leírja. A távoktatás alatt 8 órát a gép előtt ülünk, 15 perces szünetekkel, ami pont nem elég ahhoz, hogy valami értelmesbe kezdj, pláne ha nem is engednek el időben, viszont ez a 10-15 perc perc pont sok is ahhoz, hogy el teng-lengj és ne tudj magaddal mit kezdeni, én pl ez idő alatt kijárok csipegetni a konyhába, szörnyű, de nem bírom megállni. Ezek a pici falatok nem telítenek el, ugyanúgy éhes maradok, tehát fogok rendesen is étkezni, és épp ezért kalóriafelesleg lesz a következménye ami = hízás. Délutánonként elmegyek 6-7 km-t sétálni de az egésznapos ülés után ez semmit nem ér. Plusz délután még külön kell tanulni más napra is.
2021. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
De ez csak 1 ora a 24bol 😅 Na de mind1 ha jo igy. Ti tudjatok.
2021. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!