Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el a combrést?

Hogyan érjem el a combrést?

Figyelt kérdés

Van valaki aki tapasztalatból tudna mesélni hogy neki mégis hogyan sikerült?

Szörnyen idegesít, egyszerűen undorítónak tartom, ez a testemnek az egyetlen pontja amit utálok. Csak oda hízom tehát a hasam teljesen lapos, már az arccsontom is kiáll teljesen meg úgy alapjáraton sem vagyok kövér. Így hosszú nadrágban még azt mondom oké de nem akarom hogy nyáron úgy kelljen mennem mint egy pingvinnek mert be van fülledve. :(

173 cm vagyok és reggel 65,7-et mutatott a mérleg. A combom körmérete 59 centi. Körülbelül 4-5 centit kéne lefaragnom belőle. Egyszer már sikerült elérnem, mondjuk az 2 évvel ezelőtt volt és akkor 60 kilóra sikerült lemenni. Akkor nem edzettem (box heti 3x ) és most, amikor diétáztam akkor 62-nél megállt a mérleg, és meg sem mozdult, szóval úgy voltam vele hogy feladom, nekem nem ér annyit hogy 1000 kcal alatt egyek minden nap. Használtam neoprén nadrágot is, amiben egyébként majd meghaltam és szakadt rólam a víz, de akkor is csak 58 volt a combom.



2021. febr. 5. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudok válaszolni a kérdésedre. De elmesélek valamit.

A fiatal éveim így teltek: kövér vagyok, nem tetszik a hasam/lábam/fenekem stb. Nyomorultul éreztem magamat. Most 50 vagyok, és a kezembe kerültek a huszonéves képeim újra - leesett az állam, mekkora bomba csaj voltam. És nem éltem vele, mert azon rágódtam évtizedekig hogy vastag a combom. Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy tönkre vágod a szép éveidet, ha centiken és és dekákon aggódsz. Hogyan mondhatsz olyan jelzőt saját magadra, hogy undorító? Gondolom fiatal nő vagy, neked élned kéne (már amennyire mostanában a kovid miatt ez lehetséges).

2021. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Mekkora problemaid vannak az eletben... Irigyellek...
2021. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Ez a súly azért messze nem olyan kevés hogy kiálljon az arccsontod, még az idéális súlyod felett is vagy 2-3kgal(ami nem gond nyilvàn, de nem vékony ha nem sportolsz keményen)

1200 kcal is jó, ha azt tartod rendszeresen, fogsz fogyni csak nem kell hisztizni, hanem ki kell tartani. Egy 58 kgal szerintem már vékony lenne a combod.

2021. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

"Hogyan érjem el a combrést?"


Genetikai adottsággal.

2021. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanolyan magas vagyok mint te, ehhez 58 kg es a combom 55cm, megis osszeernek, hiaba vekonyak a labaim mert ilyen alaku a labam, kb anorexiasnak kellene lennem, hogy res legyen kozottuk, annyit pedig nyilvan nem er. Igy is lehetnek szep, formas labaid.
2021. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én 168 cm ès 52 kg vagyok, eleve is vékony genetikával, és ha úgy lépek ott felül nekem is összeér, vagy pl bezárom a térdem, úgyis. Ha egyenesen állok, boka boka mellett úgy egyáltalán nem.
2021. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Éheztesd magad... de komolyan, erre milyen választ vársz, úgy mégis? Ne akarjál már csontkollekció lenni, boldogabb nem leszel, csak jó beteg és aztán mikor észbe kapsz, hogy elcs.szted, már késő.
2021. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
A combrés nem elvárható dolog, sok mindenen múlik, ami genetika; medence-, combcsont szöge, illetve testarányok. Valószínűleg körte alkat vagy, erős csípővel, combokkal, nem érdemes olyan célt kitűzni, amire a tested nem alkalmas, vagy csak kínzás árán. Barátkozz meg azzal, ami van!
2021. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Dieta meg sok edzes, kardio.
2021. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!