Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás egyéjszakás zabkása...

Fogyókúrás egyéjszakás zabkása ötletek?🥰

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mákos-almás


Fahéjas-almás


Diós-mazsolás-almás


Répás-mazsolás-fahéjas-almás


Mákos-meggyes


Kakaós-meggyes


Kókuszos-meggyes


Túrós-meggyes


Diós-sütőtökös


Fahéjas-sütőtökös


Mogyoróvajas-sütőtökös


Mogyoróvajas-banános


Kakaós-banános


Kávés-banános


Túrós-banános


Kakaós-narancsos


Fogyókúrás attól lesz, ha nem léped át vele a napi kalóriakeretedet.

2021. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Az elso lehet a boomer emojik elhagyasa.
2021. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1-es: igen tudom, köszönöm szépen😊
2021. febr. 7. 20:29
 4/6 A kérdező kommentje:
#2-es: köszi a választ, igaz nem a kérdésre🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰Csak neked csak most😊
2021. febr. 7. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Mi az a boomer-emoji?


Őszintén, ha fogyókúrás zabkását akarsz, akkor hagyd a gyümölcsös, édes, mézes toppingokat, és próbálj ki valamilyen protein dúsabb dolot, ami tényleg eltelìt, nem nyomja az egekig a vércukrodat, stimulálva ezzel az anabolikus folyamatokat.


Mivel over-night oats-ra célzol, ezért szerintem jobb ha kifőzöd előzö este vìzben a zabkását és utána ehhez adsz chia és lenmagot, esetleg magvajat. Ha lenne időd reggel én egy rántotta kìséretében szoktam betolni. A rost és protein nagyon eltelìt hosszú órákra.

2021. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Amikor ilyen nagyon bénán használ valaki emojikat, meg amikor minden low-faßhoz kell használnia és nagyon béna. pl. Meg vanna ktipikusak pl a bohócfej és cawboy fej használata unirónikusan.
2021. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!