Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Skinny fat alkatomból a...

Skinny fat alkatomból a "fat"-től szeretnék megszabadulni és izmosodni. Az elmúlt 1 hónapban átálltam az 1200 kcal-os étrendre. Hogyan tovább? 23N, 165cm/62kg

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Edzeni kene es tobbet enni, 1200 kaloria keves lesz. Nyugodtan felviheted 1400-1500-re, edzes mellett, akar meg tobbre is. Ki kene szamolni az alapanyagcsered, es ahhoz merten beallitani a kaloriat.
2021. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
az izmosodáshoz a napi kalóriaszükséglet mellett (neked kb 2000) szükség van az izomépítéshez használt építőanyagra is(300-500kalória). Ez napi 2300-2500 kalória. Ha jól csinálod, jól eszel, akkor nem fog sok zsír feljönni az izommal, viszont mivel muszáj kalória többletbe legyél, nem fogsz tudni zsírt leadni. Ha eléred a megfelelő izomzatot, utána simán leszálkásíthatod magad, és szuper leszel.
2021. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Jókat írnak az előttem írók. A z még nagyon fontos,hogy a kalóriabeviteled milyen makrókból (fehérje,szénhidrát,zsír) áll össze. A napi szükséges fehérjemennyiséget,pláne ha izmot akarsz építeni, nagyon nehéz bevinni, a zsírt meg pillanatokon belül túllépi az ember,ha nem vigyáz.

Ha ezekre is figyelsz, egyáltalán nem leszel éhes (nekem szabályosan erőltetnem kellett,hogy többet egyek), és mégis átalakul a tested.

2021. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Az 1200 kcal egyenes út a skinny fat-hez, ill. fenntartásához. Az 1200 a minimum egyébként, nem az ajánlott mennyiség.


Izmok építéséhez kell fehérje, terhelés és megfelelő energiabevitel.

2021. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, az lemaradt, hogy szeretnék fogyni is 4kg-t.


Lehet úgy fogyni, hogy közben izmosodjak?

2021. febr. 9. 11:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Emeld a fehérjét és emeld a súlyokat. Nem könnyű zsírosodás nélkül izmosodni.

Keményebb edzésnapokon emeld a ch-t, lazább napokon csökkentsd.

Írják itt a kalóriát, meg a makrókat, de neked kell megtapasztalnod, hogy mekkora mennyiség vált ki zsírosodást.

2021. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ebben a videóban mindent megtalálsz, ami szükséges ha egyszerre szeretnél a zsírból leadni és izmot építeni (csak 6 perc és minden benne van, de angol):

[link]

Ugyanakkor fontos megemlíteni, hogy sokszor gyorsabban elérhető a kívánt eredmény ha külön-külön csinálod az izomépítős (bulking) és a szálkásítós (cutting) részeket.

2021. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Rengeteg ilyen app van ingyen le lehet tölteni és hidd el tényleg hasznos. Google playba be kell írni hogy lose weight. Ki fog adni csomót.
2021. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
Nekem akkor sikerült kijönni a skinny fat-ből amikor újra sportolni kezdhettem. Sajnos egy baleset után nem mozoghattam és úgy lettem skinny fat :/ amint visszaálltam a mozgásra, 1 év alatt visszakaptam a régi testemet és mivel azóta is mozgok, már annál is sokkal jobb. Szóval edzeni kell, az edzéshez viszont enni is kell. 1200 kalóriával nem fogod bírni. Egyél rendesen de normális kajákat, húst, halat, köretet, salátát, a gyorskaját meg péksütit hanyagold. Fogyni eleinte biztos fogsz de az izommal vissza is fognak jönni a kilók, persze az már sokkal jobban fog kinézni. Én 48 kilósan voltam skinny fat, utána lementem 43-ra (ennyi voltam a baleset előtt is) aztán az izommal még jött rám 2 kiló és úgy vagyok most 45 hogy sokkal egészségesebben nézek ki mint amikor 48 voltam. Tudom hogy ezek csak ilyen nüansznyi pár kilók de én olyan alkat vagyok, akin ez is meglátszik mint másokon 5-8 kiló különbség.
2021. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!