Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugrókötelezéstől jól lehet...

Ugrókötelezéstől jól lehet fogyni? Tippek táplálkozás terén a gyorsabb fogyáshoz?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fogytam ugrálókötéllel.Kezdtem heti 3*20-30 perccel,később már heti négyszer-ötször csináltam 30-60 vagy 120 percet.Táplálkozással kapcsolatos témákból meg akad pár az interneten.
2021. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha szabad kérdeznem, mennyi idő alatt fogytál. Mondjuk az első 1 kg mennyi idő alatt ment le?
2021. febr. 13. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkoribban nem mértem magam,de olyan kis husisból kifejezetten vékony lettem,és megszerettem a sportot.Utàna elkezdtem kiegészíteni otthoni tornával,később meg már a konditeremben nyomtam a futópadon.Nem hiába mondjàk h just do it ;)
2021. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan mint a futás egyèbkènt (ha nem jobb),de sajnos nem tudok normálisan vàlaszolni a kérdésedre,amikor 120 percig csináltam (általában pénteken,hogy este lapos legyen a hasam),volt hogy azonnal 1 kg-val kevesebb voltam.De ne filozofàlj,kezdd el csinàlni és csak jobb lehet.Én 12 évesen kezdtem,16 éves koromig nyomtam,most 31 vagyok....
2021. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél!❤️
2021. febr. 14. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!