Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlyttartani tudok úgy, ha...

Súlyttartani tudok úgy, ha mindennap eszek egy kicsi olyan dolgot ami ben van fehér liszt meg cukor?

Figyelt kérdés
Lefogytam, és 1 hónapja sikeresen tartom a súlyom. Mivel egyre inkább úgy érzem, hogy szükségem van pl egy kiflire, vagy egy szelet csokira, vagy egy szelet vajas kalácsra, így egyre rosszabb kibírni, emiatt feszült is vagyok és ennek nincs értelme. A súlyom úgy tartom, hogy egészséges étkezés mértékkel. Na, a kérdés, hogy ebbe vajon belefér napi 1x egy aprócska csalás?

2021. febr. 12. 16:46
 1/4 anonim válasza:

Sulyt tartani akkor tudsz, ha (nagyjabol) ugyanannyi kaloriat viszel be, mint amennyit elegetsz.

Nem tudom, hogy milyen nemű vagy, es a fogyasod milyen eredmennyel jart, de nagy valoszinuseggel (sok) izmot vesztettel, en a helyedben az izom visszaepitesen dolgoznek (felteve ha fiu vagy 😅), oda viszont szukseg van helyes taplalkozasra.

Na de a kerdesre valaszolva, ha azzal a kis kiflivel/csokival/barmivel nem viszel be tobb kaloriat, mint amit elegetsz, akkor abbol nem lesz baj. Ha nagyon éhes vagy egyél nyugodtan, de a felesleges zabálás továbbra is kerülendő.

2021. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, most 52 kilo jelenleg, 164 centi.
2021. febr. 12. 17:08
 3/4 anonim válasza:

Akkor az izomepites rad nem vonatkozik 😂

Amit irtam elozo valaszban arra figyelj, persze ha 1-2x becsuszik, hogy valamennyivel tobbet eszel, az nem baj, annyitol nem fogsz elhizni.

Hajra, sok sikert a sulymegtartashoz :DD

2021. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, én minden nap eszem egy kis csokit, néha kekszet is, néha fehérlisztes pékárut eszem. Lényeg, hogy a kalória keretben maradj.

Évek óta tartom a súlyom 163/48.

2021. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!