Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy fogyás után mi változott...

Nagy fogyás után mi változott meg az életetekben, milyenek voltatok előtte és milyenek lettetek?

Figyelt kérdés

Fogyás előtt állok, bár inkább nevezném életmódváltásnak. Nagyon lehangolt vagyok, bátortalan, sehova se járok, barátaim sincsenek már, ha hívnak valahova, nem megyek,mert félek. Zárkózott lettem, önbizalmamat teljesen elveztettem. Nem voltam ilyen, akkor kezdődött,mikor elkezdtem hízni, de mostanra már teljesen elfajult a dolog, nem találom magam, rossz gondolataim vannak, a párkapcsolatban is sikertelen vagyok, ha ismerkedek is fiúkkal, csak szexet akarnak tőlem, semmi mást. Unalmasnak tűnhetek, pedig nem vagyok az, csak már nem merem magam elengedni, már a családom jelenlétében is.


Ezért úgy döntöttem,hogy változtatnom kell, tudodm, hogy leginkább a súlyfeleslegnek köszönhető ez az állapot, így ezen kell legelőször változtatnom,aztán jöhet a többi...Volt már valaki hasonló helyzetben? Változott ez a súly leadás következtében?


160 cm vagyok, 100 kg, nem tűnök annyinak sokak szerint, mert a derekam elég karcsú, de egyánkánt hatalmas a fenekem,a combjaim, a karjaim, mostmár a hasam is...24 éves vagyok



2021. febr. 13. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én rohadt kövér voltam a 92 kilómmal. 68 al viszonylag jó, de mintha úgy érezném, hogy nem elég! Most egy ideig pihentettem a témát, de lehet rápörgök és 65 ig nem állok meg. Ez itt a jelenlegi.


[link]


Az hogy milyen volt, ne tudd meg. Minden fotót töröltem róla, mert undorom volt tőle.

2021. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálad alacsonyabb vagyok, 70+ kiló volt a legnagyobb súlyom. Önbizalomhiányos voltam, szürke, nehezen ismerkedtem, ostoroztam magam mindenért. 10 kilót fogytam eddig, ami nálam már látványos, a régebben látott ismerősök dicsérnek. Tudom, még ezzel is "disznónak" számítok sokaknak, de nekem évek óta a legjobb formám. Valójában viszont nem látom magam csinosabbnak, nem érzem, hogy nagy lenne a változás, ugyanolyan kövérnek látom magam. Pedig az eredetileg kitűzött célom már közel van. A személyiségem sem alakult át szinte egyáltalán.


Ne a fogyástól várd a problémáid megoldását, ez nagyon rossz út. Ezt én is most kezdem látni. Akarj fogyni, persze, egyáltalán nem mondom, hogy nincs értelme. Ha tudsz angolul, Lucy Lismore csatornáját ajánlom, pár hete volt erről egy videója, azt érdemes megnézni.

2021. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
én 94 kgról fogytam, de még mindig 76 vagyok, bő 10 kg túlsúllyal, eleinte jó érzés volt fogyni, de már közel 20 kg után még mindig nem érzem jól magam a bőrömben és nem tetszik amit látok, szóval nálam egyelőre nem változott semmi :/
2021. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

170 centi vagyok és 107ről fogytam 80 kilóra. El sem tudom mondani hirtelen. Minden. Jól álltak a ruhák, bementem a boltba és jók voltak a gatyák, nem kellett levágni belőle. Azt vehettem fel, ami tetszik és nem ápol,eltakar. Vehettem feszülős"izompólót" és nem buggyant ki a hájam. Bátran mentem a strandra és jóléreztem magam, nem a legtávolabbi csücskébe raktam a plédemet, hogy ne lásson senki. A nőknél is sikeresebb lettem, megnőtt az önbizalmam is.

Úgyhogy én minden, most még kövér embert arra bíztatok, hogy vágjon bele, néha gyötrelmes, de megéri.

Nem kell semmi humbug, csoda pirula, csoda diéta, nincs is ilyen amúgy. Kitartás kell, elszántság és világos, reális célok.

Én sportoltam is, mikor már tudtam. Gyúrok és szobakerékpározok.

Emlékszem, amikor megvettem a szobabringát, 1 perc után azt hittem megpusztulok, célom az 5 perc volt. Ma már 1 órát simán tekerek, csak azért hagyom abba, mert már fáj a s3ggem😃

Minden jobb lesz. Hajrá leányzó!

2021. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb. 20 éves voltam, és 69 kg-ról fogytam vissza 54-re kb. 6-7 hónap alatt - ez a normális súlyom, de egy komplikált sérülés miatt közel egyévig nem sportolhattam, és evéssel kompezáltam, ezért híztam meg.


- kevesebb szénhidrátot ettem

- sok zöldséget, gyümölcsöt

- sok fehérjében gazdag ételt

- minden nap mozogtam. Eleinte csak gyalogoltam, kocogtam, aztán ahogy fogytam nekiálltam ismét futni és bicajozni/görkorizni, telente pedig jégkorcsolyáztam.


Az, hogy aztán családi okok miatt étkezési zavaros lettem, már nem ide tartozik (felépülési szakasz elején járok, ám amint felszedtem végre 6-7 kilót, visszavezetem a rendszeres sportot az életembe, mert nagyon hiányzik, de most egyelőre csak sétálok és jógázok, semmi komolyabb).

2021. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként 168 cm vagyok, és normális esetben 53-57 kg között mozog a súlyom (53 kilósan is normálisan van menzeszem és semmivel sem vagyok fáradtabb, vagy rosszabb közérzetben, mint 57 kg-san).
2021. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!