Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam mégsem tűnt el a...

Lefogytam mégsem tűnt el a narancsbőröm, illetve nem lapos a hasam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akartam kicsit fogyni, ami sikerült is, kissé túl is mentem az eredeti célom. 14,5% a testzsírom. Nőként ennél nem akarok lejjebb menni.. Viszont az a baj nem vagyok még mindig elégedett az alakommal. Sokszor nagy a hasam, illetve narancsbőrös a fenekem és a combom kissé. Sportolok rendszeresen, sok izom is van rajtam, a narancsbőr mégse tűnt el teljesen, illetve a hasamat se mondanám laposnak. Sokszor puffadt, ami kellemetlen mivel így nem érzem magam komfortosan egy testhez állóbb ruhában.

Meg kellene elégednem a mostani alakommal, vagy mit tudnék még tenni a javítása érdekében?



2021. febr. 20. 21:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Annyit hozzátennék még az életmódomhoz hogy sok folyadékot fogyasztok, 3-4szer futok a héten illetve 4szer erősítő edzést végzek súlyzókkal(régen kondiba személyi edzővel, jelenleg otthon). Napi 5ször eszek, kisebb adagokat. Mindent otthon főzök, kerülöm az adalékanyagokat..

Nem tudom mi többet tudnék még tenni:((

2021. febr. 20. 21:21
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Hízz vissza, pihenjél, egyél normálisan. Baromság ez a fogyókúra. Ezt régen beteg embereknek találták ki.
2021. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem kurcsizz többet, és 1 hónapon belül lesz eredmény. Persze ne csak a pasas "dolgozzon" - adj Te is bele mindent! Alakulni fog, hajrá! :)
2021. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nemhinném hogy a visszahívás lenne a megoldás. Egyébként előtte se voltam kövér, csak akkor kevesebb volt az izom rajtam, illetve több a zsír mivel nem sportoltam ennyit
2021. febr. 20. 21:48
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Jól írja a 3as! :D igaza van.
2021. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Micsoda tanácsok:D
2021. febr. 20. 22:43
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

A testképeden kellene dolgoznod.

A narancsbőr az egy alapvető női tulajdonság.

Mindenkinek van, kivéve a 18 éveseknek és a retusált modelleknek.

A nőknek van hasa. Pont.

Így vagyunk összerakva.

Kell a hasi zsír.

Nem az elhízott, de egy normális testsúllyal rendelkező nőnek nem tiszta lapos a hasa.

Van ott kicsi párna és dudor.

Nem szabad bevenned a reklámok hülyeségét h elől deszka hátul lécnek kell lenned. (Minden nem megy egyszerre -nagy mellek, széles csípő, vékony combok, nagy formás fenék).

Nézd meg a neten, hogy a korodhoz és a magasságodhoz (BMI) mi az ideális testsúly és az legyen a cél. Azon belül pedig fogadd el ahogy kinézel.

2021. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ennyi a testzsírszázalékod, akkor a hasad nem a háj miatt nem lapos. Vannak ott belső szervek, béltartalom, továbbá alkati dolog is lehet. Nekem anno 47 kilósan is volt egy kis hasam, pedig akkor már túl sovány voltam. Minél vékonyabb voltam, annál inkább látszott rajta, ha ettem, de én ezt elfogadtam, hogy ilyen alkatú vagyok, úgysem tudok rajta változtatni.

Mondanám a hasizomedzést, valakinek ez segít, de azt írod, elég izmos vagy, úgyhogy feltételezem, oda is edzel. Esetleg még annyi, hogy a jó testtartás is fontos, húzd ki magad.

Ha fel vagy puffadva, akkor próbálj meg rájönni, milyen étel okozhatja. Tejtermékek, hüvelyesek, káposztafélék? Az emésztésed rendben van?

A narancsbőr eltüntetése hosszabb folyamat, de nem lehetetlen. Bár nehéz elképzelnem, hogy ilyen kevés testzsírral, tiszta táplálkozással hogy lehet narancsbőröd. Alapból látszik, vagy csak akkor, ha összenyomod a bőrödet?

Amúgy vannak erre (állítólag) jó módszerek, pl. szauna, masszázs, váltott zuhany. Nekem ezek nélkül is sima lett a bőröm, miután lefogytam, csak a striáim maradtak meg, de azok is alig látszanak.

2021. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A feleségem 37 éves, 20kg-ot hízott mindkét gyermekünk szuleteseig, 169cm, 55kg, és senki nem mondaná meg, hogy szült. Se narancsbőr, se has, se lógó cici. Feszes minden, mint 18 évesen. És egyenlőre nem sportol semmit. Tehát nem feltétlenül igaz minden nore, ahogy a 7-es írja.
2021. febr. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9

Persze hogy vannak kirívó esetek, a feleséged különlegesen szerencsés.

De sajnos az átlag szenved a narancsbőrtől és nem tud vele sokat kezdeni.

2021. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!