Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene még fogynom...

Mennyit kellene még fogynom szerintetek? Rakok fel képet!

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, most 163cm/67kg, és 93kg-ról kezdtem tavaly nyár elején. Szóval nekem ez is hatalmas változás màr, de mindenképpen folytatom a fogyást. Mit gondoltok?

[link]


2021. febr. 26. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem sokat, szép alakod lett, az az extrém minimalis felesleg, ha egyáltalán lehet annak nevezni, is nagyon ideálisan oszlik el. Sportolj inkább, mellette fogyassz sok rostot, zöldségeket, vizet.
2021. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Jó alakod van! Én 162 cm vagyok, 75 kg de sokkal kövérebbnek nézek ki mint te.
2021. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem kell igazán fogynod, legfeljebb sportolni, hogy kicsit tónusosabb legyél, de így is arányos, csinos alakod van.
2021. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
A BMI túlsúlyt mutat. Még 7 et minimum le kellene tolnod. Én is addig csesztettem, amíg a BMI nem ment át normálba.
2021. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Ha nagyon akarsz lemehetsz 60kg köré, de szerintem így is csinos vagy, arányos a testalkatod. BMI szerint ez még pont a túlsúly alsó határába esik bele, de a BMI túl statikus, rengeteg mindent nem vesz figyelembe.

Én pl. picit elégedetlen vagyok az alkatommal (175cm/73-75kg, 22/F). BMI szerint nagyjából az ideális testsúly-határ közepébe esek bele, mégis mintha lenne egy kis pocakom ami engem zavar.

2021. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csinos vagy, gratulálok! Én ne gondolom, hogy még "minimum 7" hátra lenne, maximum egy kis formásodás.
2021. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Durva, én is ilyen magas vagyok, ennyivel kezdtem és ott tartok, mint te. Szerintem nagyon csinos vagy, jól oszlik el rajtad, de 60 alá én sem mennék a helyedben.
2021. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit jobb lett volna, ha feszesebb ruhában teszel fel képet, több szögből (előlről, oldalról, hátulról) pontosabbat lehetne mondani. De az biztos, hogy nem vészes, vagy egészségtelen a súlyod. Én is inkább aktívabb edzést mondanék, szintentartó, vagy akörüli étrenddel.
2021. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell fogynod. Én 165 cm-hez vagyok 60 kg, de vagy 10 kg-mal többnek nézek ki mint te.😀 Gondolom sportolsz is, és szedtél izmot is magadra.
2021. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is gratulálok a fogyáshoz, nagyon csinos lettél, büszke lehetsz magadra.

Szerintem most már csinálhatnál erősítő, izomzat feljlesztő gyakorlatokat, hogy feszes, penge tested legyen. Nem kell itt nagy dolgokra gondolni, csak saját testsúlyos gyakorlatokkal. Az interneten találsz sok útmutatót.

2021. febr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!