Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adják le nyáron 10-15...

Hogyan adják le nyáron 10-15 kilót a leggyorsabban?

Figyelt kérdés

74 kg / 175 cm / 16 L

Hogy tudnák leggyorsabban ennyit leadni?

Heti 2x táncolok (2x1,5h)

Illetve biciklizek és úszok

De valahogy mégse akar elmenni semmi

Nem eszek egészségtelen ételeket sem


73 és 75 kg között mozgok folyamatosan


Valami tippek? :/



2021. febr. 28. 23:54
 1/7 anonim válasza:
30%
Vérvételre kellene először is elmenni szerintem.
2021. márc. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De még is miket eszel? Mennyit? Kalóriát szoktál számolni?
2021. márc. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Az "egészséges" ételekből is túl lehet enni magad. A nyári alak télen készül.

Kalóriadeficit a lényeg. Én január óta lassú tempóban fogytam 5 kilót, úgy hogy mindent eszek. Még egy jó 8 kiló van hátra. A minden alatt tényleg a mindent értsd. Tegnap pl. pizzát is. De tésztaételek is ugyanúgy vannak. És a süti is lemegy, ha belefér az aznapi keretembe. Fix. 1600 kcal-át eszem és minimum 5x tornázok napi 40 percet. Aerobic és súlyzó vegyesen. Lehetne még szigorúbb is, de azt sem akarom, hogy utána, ha lefogytam visszajöjjön, mert visszatérek az "egészségtelen" ételekhez. Eleve benne vannak. Lassúbb így sokkal, de biztosabb és sosem csábulok el.

2021. márc. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Kerdezo, miert akarsz 15 kilot leadni? Minek? A sulyod jo, foleg ha sportolsz,akkor gondolom izom is van rajtad. Nem mindegy, hogy 74 kilosan izmos vagy, vagy plottyedt.

Amikor nem edzettem, es 50 kilo voltam, akkor eleg szarul neztem ki. Most 55 kilo vagyok, de jobban nezek sokkal, mert sportolok.

Egyebkent meg szamolni kell a kaloriakat, ennyi a titok, ha fogyni akarsz.

2021. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Eddig nem számoltam a kalóriát

Arra értem az egészségtelen ételeket, hogy Pl havi 2x eszek csokit, 1x sütit, egyáltalán nem iszok üdítőt stb

2021. márc. 1. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás valóban a kalória deficiten múlik. De szerintem egészség>kilók. Ezt úgy értem, hogy nem mindegy hogyan fogysz. Tehát nem elég, ha kalória deficitben vagy. Csak csoki zabálás mellett is lehet kalória deficitet elérni. Ha leírod, pontosan mit és mennyit eszel egy nap, akkor lehet csak segíteni
2021. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt értsd meg legelsőnek, hogy ha több kalóriát viszel be, mint amit elhasználsz, az lerakódik zsírként. Ha kevesebbett, akkor fogyni fogsz. Az, hogy ez a kalória sütiből, vagy főzelékből van, az tulképp mindegy. (persze nem mindegy) Ez az alapvetés!

Tanulj, olvass, az internet tele van jobbnál jobb cikkekkel.

2021. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!