Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat ettem ebédre?...

Nagyon sokat ettem ebédre? ezután még vacsizhatok?

Figyelt kérdés

Ma anyáméknál ebédeltem és nem volt épp fogyókúrás kaja. Ettem 1 tányér májgombóc levest, 2 palacsintát és 3 fánkot.

Ez nagyon sok?

vacsira mit egyek?


2021. márc. 6. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Hogyne! Még egy 32 es pizza belefér 😀 holnap meg jöhet a mogyorókrémes palacsinta! :-P 😆
2021. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jöhetne, meg bírnám enni :D csak nem szeretnék vissza hízni :D
2021. márc. 6. 14:50
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Vacsira egyél szárított ásványvizet prézlivel.
2021. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Én is azt mondtam, hogy nem szeretnék visszahízni, de azért a 4 db zserbót nem volt szívem a tányéron hagyni 😆 És utána csoda történt... Nem híztam vissza 😆
2021. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
A palacsintáig talán nem is lett volna para, de a fánk egy jó nagy kalória bomba :D A májgombóc leves és a 2 palacsinta együtt úgy 40p kalória lehetett. A 3 fánkot úgy 700-800ra tippelném. Igazából attól függ mennyk kcal a kereted, de ez még mindig belefér szerintem, bár lehet kimaxoltad már a szénhidrátod. Én nem aggódnék, de ha téged zavar, vacsira esetleg valami hal pároltzöldséggel vagy főtt tojás?
2021. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A májgombóc leves és a 2 palacsinta együtt úgy 400* kalória lehetett. 5ik vagyok, bocsi :D
2021. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
hey 6-os mi a fsom az az ötik?
2021. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy naptól nem fogsz meghízni. Édesség ma már volt elég, de attól még vacsorázni is kell. Szerintem is jó ötlet vacsira valamilyen zöldség (akár friss saláta vagy párolt, ami van otthon) natúr hússal, hallal vagy tojással. A mennyiséget aszerint válaszd, hogy mennyire vagy éhes, de legalább egy kicsit mindenképp egyél.
2021. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha karajt sütök ki salihoz az nagyon gáz lenne?
2021. márc. 6. 17:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, jó lesz az is. (Ha rántott karajra gondolsz, akár az is, még ha nem ideális is.)
2021. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!