Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudom elérni, hogy...

Hogy tudom elérni, hogy lapos, izmos hasam legyen?

Figyelt kérdés

lehet beszólogatni, nekem ez nagyon tetszik és ilyesmit szeretnék:

[link]


Heti 4x1 órát úszok, 4x1 órát edzek szárazföldön (kis futás bemelegítés erősítés nyújtás) és most az online oktatás óta heti 3-4x futok és sétálok.


Napi 3-4x eszek.

Reggeli: kakaós csiga, zabkása, műzli szelet, barna kenyér vajkrémnel és light sonkával, gyümölcs

Ebéd: levesek, hús, rízs, rengeteg féle étel

Nasi: gyümölcs, házi csokis keksz, csoki

Vacsi:

-Edzés után: tojás bármilyen formaban, az ebéd maradéka

-Sima napon: kenyér

Szinte semmit sem tudok a témáról, minden alap információt szívesen fogadok.



2021. márc. 9. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

A kockahas lényege a megfelelő táplálkozás. Hiaba edzel, ha látszatra nem lesz meg az ilyen lapos kocka has.

Ami felejtős: cukor, fehér liszt

2021. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Edzés (hogy legyen izomzat, ami látszani tud) + kőkemény diéta (hogy ne takarja el zsírréteg az izomokat).
2021. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A kockahas az 80 %-ban a testzsírszázaléktól függ, 20%-ban pedig a hasizomtól. (általánosságban, egyénenként ez nagyon változhat)


Neked annyi kell, hogy az izomzatodat megtartani, esetleg növelni, emellett pedig a testzsírodat csökkenteni, ezt hívják szálkásításnak .


Az, hogy mit eszel, és hányszor a brutális szélsőségeket leszámítva teljesen mindegy, inkább pszichológiailag fontos és nem a fejlődés/fogyás szempontjából. Legyél kb egy 500-as kalóriadeficitben és egyél 1,5-1,8 g fehérjét.


Illetve írtad, hogy nem tudsz semmit a témáról de szívesen tanulsz. Ez a lényeg, tanuld meg az alapszabályokat és félelmetesen könnyűvé válik :) .

Ami nehéz, hogy iszonyatosan sok a tévhit, 80%-ban fals infók vannak a neten.


linkelek pár videót ami segíthet elindulni.

https://www.youtube.com/watch?v=DkR2as3sfNs

https://www.youtube.com/watch?v=Y9KsPwYmRZE&t=4s


Két külön videósnak a két külön videója, mindkettő nagyon hiteles és sokat lehet tőlük tanulni. :)

2021. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Le kell vinned igen alacsony szintre a testzsírszázalékodat, azaz szálkásító diétára van szükséged. Ez az egyik része. A másik, hogy edzéssel növelni kell a hasizmokat.
2021. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#2 milyen ez a kőkemény diéta?
2021. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
#3 Nem vagy normális..már 100gramm túróban is 14gramm fehérje van. Szerintem 1,5-1,8 grammot mindenki megeszik egy nap🤦‍♀️ remek tanács mit ne mondjak🤦‍♀️
2021. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6-os. Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmemet, igazad van ! Elírtam. Úgy értettem, hogy testsúly kilogrammonként 1,5-1,8.g fehérje. Jobban kéne figyelnem...


Méghozzá ezt megközelítően sovány testsúly kilogrammonként értem. Tehát egy 200 kilós elhízott embernek nem kell 360 g fehérjét ennie ! :D

2021. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit teszek hozzá a fent leírtakhoz hogyha leviszed alacsonyra a testzsírszázalékod és mindent betartasz akkor is csak néha lesz ilyen a hasad. Reggel, étkezés előtt, nagywc után. Viszont a bevitt táplálék, víz, menstruáció és teljesen normális folyamatok miatt többnyire nem így fog kinézni. Ezt tudatosítsd magadban.
2021. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is szép az ilyen has, de az adottságaidtól is függ, hogy mely "csíkok" lesznek jól láthatóak, hangsúlyosak, "karakteresek".
2021. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ilyen hasat minimáls testzsírszázalékkal tudsz elerni.

Diéta kellő mennyiségű fehérjével, ch, zsír.


Csoki, kenyér és egyeb hülyeségeket hanyagold. Le kell szálkasodni magyarul.

2021. márc. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!