Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyással nagyon sokat...

Ha fogyással nagyon sokat fogy a mellem mit tegyek a feszesség érdekében? Valami tippetek? Vagy ezután fonnyadt lesz az egész...?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Plasztika :)
2021. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Földig fog lógni, fel kell varratni.
2021. márc. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem igazán tehetsz ellene semmit. Ha több hónap alatt sem tud alkalmazkodni a bőröd, akkor valóban csak a sebészeti út marad.
2021. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Önelfogadás. :) Nekem is nagyon megereszkedett a mellem fogyás után, felvarratni semmiképp nem akarom, nagyon távol áll tőlem a plasztika. Kénytelen voltam elfogadni, hogy ilyen. Már nem zavar. Azon próbálok változtatni, amin tudok.

26N

2021. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Elfogadod, egyreszt. Masreszt pedig biztos vagyok benne, hogy te rosszabbnak latod, mint amilyen valojaban.


Felvarrast felejtsd el, meg a mai napig se tudjak ugy megcsinalni, hogy szep legyen a heg, vagy ne latszodjon.

[link]



Harmadreszt pedig, tornazz, es szepen formald vele az egesz tested, van sok mell es hat gyakorlat, ami sokat segit, plusz feszesito kremek, egeszseges etkezes.

2021. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

lassan fogyj, akkor tud a borod alkalmazkodni. ha viszont sokat fogysz le akkor sajnos mindenkepp logni fog.

en emiatt felek elkezdeni dietazni, van rajtam kb 5-7 kg felesleg, de 19 evesen mar magatol log a mellem, felek milyen lesz ha meg le is fogyok belole

2021. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt felvarrásom, és szép a heg. A régi mellemet nézve meg pláne, pedig horgony vágás volt.


A függőleges szépen gyógyul, a kört a mellbimó, a mell alattit meg a mell maga álcázza.


Az első kb 5 hónapban csùnya, de utánna kb erre számíts:


[link]


[link]


[link]

2021. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Szia! Ha kozben szedsz kollagent, es gyakran hidratalod a borod, az segit. Csodakat ne varj tole, de mindketto a bor rugalmassagat segiti elo, igy kevesbe fog kinyulni a borod. Plusz tudsz mellizmot eroaiteni, az is segit rajta kicsit.

De ne bankodj, enyem se a leghetykebb, megis imadjak.. es mar en is. :) Baratkozz meg vele elsosorban(de a kollagen nekem is segitett)

2021. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
75%

Én terhességem alatt a mellemet is kentem mindennap stria elleni krémmel. Rugalmassá teszi a bőrt, segít, hogy szépen visszahúzódjon.

Nekem szép maradt a hasam is, meg a mellem is.

Próbáld meg.

2021. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Megis mi a feneert pontoztok le? Teny hogy a kollagen segiti a bor rugalmassagat. Azert leszel rancos idosebb korodban, mert fogy a szervezetedbol a kollagen, mert csak egy bizonyos ideig termeli a szervezet. Azert rancosodnak hamarabb a dohanyzok, mert az roncsolja a testben talalhato kollagent. Csak azert mert a plasztikai mutetet akarjatok ratolni, nem kell lepontozni. Igazat irtam. Nem irtam hogy csoda lesz. De jogy segithet rajta. En se pontoztak le titeket mert mast irtatok. Mi bajotok van?
2021. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!