Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra következtében...

Fogyókúra következtében megereszkedett bőr feszességének visszaállítására mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Csinálok feszesítő edzést is, karra, és lábra is súlyzózok, valamint napi 4 liter vizet iszok. A bőröm nagyon lassan regenerálódik, nehezen követi le a fogyást. Mit ajánlotok, milyen feszesítő krémet lenne érdemes használnom, hogy rásegítsek a dologra?

2016. máj. 25. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem nagyon attol is fugg, hogy mennyit fogytal es hany eves vagy. En 38 vagyok, 40 kilot fogytam egy ev alatt, szultem is, es a hasam nem tragikus, de nem szep, illetve a karom, integeto bor, az angyalkaszarny :) az valamennyire sajna van...38 eves vagyok, csodat nem varok mar ekkora fogyas utan, csak a szike van! de... jarok konditerembe, izmositok, eltmodot valtottam kb :), vigyazok nagyon, egy eve tartom a sulyom... furdes utan kenegetem neha magam olivaolajjal vagy/es kokuszvajjal, barmilyen testapoloval, maszirozgatom magam ahol erem.... szerencses vagyok, mert narancsborom nincs, de a hasamaon logogat a bor, hiaba izmos alul... azert a bor, a szovetek valamennyire visszahuzodnak azert, valoban a fogyas utemetol is fugg, de ezek a kis kencek, masszirozasok, ja!!! es szaunazom neha!!!! ugy erzem, hogy javutv valamelyest a helyzet. Tudod mit, valojaban teszek a kis logo boromre, imadom, hogy csinos vagyok es nem 110 kilo! :)))
2016. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szép lassan visszamegy majd a bőr, szedj multivitamint, egyél sok fehérjét és egészséges zsírokat, amit még tehetsz, hogy kitöltöd annyi izommal, amennyivel tudod.
2016. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok és jelen pillanatban -6/7 kilónál járok. Ezt az utóbbi 2,5-3 hónapban dobtam le. Szóval elég gyorsan... Nem is csoda, hogy a bőröm ezt nem bírja követni. Izmosítok, de annyi izmot nem szeretnék felszedni, hogy kitöltse a bőrömet, mert akkor fonottkalács lennék :) Napi 2x iszom lassú felszívódású proteint és rengeteg vizet. Multivitamint, omega 3-at és D vitamint szedek. Edzés előtt L karnitint.

1-es, ügyes vagy, hogy 38 évesen sem hagyod el magad! Egyáltalán nem vagy öreg, nem azt mondom, nehogy félreérts! Csak 30 fölött már hajlamosak elhagyni magukat a nők és azzal mentegetőznek, hogy a gyerek mellett nincs idejük a testükkel törődni! Élő példa vagy, hogy de igen, van! ...ha akarja az ember, akkor tud időt szakítani magára! csak így tovább! :)

2016. máj. 25. 10:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Szedjél kollagént, az segít a bőrnek és az üzleteknek is, hogy rugalmasabbak legyenek.

Váltózuhany, akármilyen elcsépeltnek hangzik, csodákat tesz. Ha van lehetőséged úszni hideg vizes medencében, az is kiváló. Esetleg ha teljesen mazochista vagy, akkor hideg vizes zuhany, nyáron talán könnyebb kibírni. :)


Koffeines krémek serkentik a keringést, feszesítenek, a Q10-es krémek se rosszak, esetleg felváltva tudod használni őket.

Hason, karon, combon is érdemes a fóliázást kipróbálni. Nem fogyaszt gyorsabban, viszont jót tesz a bőrnek, ha rendesen megizzad. Alá is lehet krémet kenni.

2016. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

gondolom, üzletek helyett izületeket akartál írni :)

Olvasgattam neten millió féle fórumot és úgy látom, hogy legtöbben az evelin termékeket ajánlják. Bár ez elég olcsó, mondhatni gagyi márka, de elég jók a tapasztalatok. Tartalmaz koffeint és l-karnitint is. Kipróbálom ezt a krémet fóliázással. Remélem, beválik! :)

2016. máj. 25. 10:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! elso vagyok, ezt az evelint, foliazassal ki fogom probalni en is. Gondolkoztam rajta , szeritnem 28 evesen 6-8 kilo fogyas okozta borfelesleg meg siman vissza fog huzodni!!!!
2016. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Rossmannban lehet kapni, én most pont akciósan vettem, 999 ft volt. Tegnap már használtam is és nem tudom, hogy csak jobbnak akarom-e látni, vagy tényleg van változás, de nekem úgy tűnik, hogy ez valamit tényleg használ :) este kentem be és reggel feszesebbnek éreztem a combomon a bőrt. Azt írja, hogy 2 hét alatt a narancsbőr 60%át eltünteti. Ha valóban 60%ot javít, akkor elképzelhető, hogy már volt hatása az első használat után, nem csak beképzelem :)
2016. máj. 26. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!