Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Maradhat a kakaó vagy sem?

Maradhat a kakaó vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem bírok lemondani a napi 2 pohár kakaóról.Tudok azért fogyni,ha mégis megiszom a kakaót, de napközben nem zabálok olyat amiben sok a kalória?
2010. aug. 18. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Készítsd el keserű kakaóporból mint amilyen pl. szerencsi kakaó és adj hozzá édesítőszert (cukor helyett) + 1,5 vagy 0,1%-os tej. Amúgy a canderelnek van édesítőszeres, instant kakaóporja.
2010. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Édesítőszert semmiképp ne használj, csak éhesebb leszel tőle. Szerintem csökkentsd napi 1 pohárra.
2010. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Én évek óta használok édesítőt, és nem vagyok tőle éhesebb.
2010. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Én pedig hónapok óta dolgozok vele, szintetikus és rákkeltő. Persze mindenkinek a szíve joga eldönteni. Ha már édesítőszer, akkor stivia, vagy xilit, egyik sem árt a fogaknak és nem hizlal.
2010. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem idd normális porból nyugodtan, de csak napi egyet :)
2010. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igyál helyette csokis fehérjeturmixot....
2010. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,Nesquik kakaót szoktam inni,de van amikor csak egy pohárral,de nem mindig. :)
2010. aug. 19. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, régen én is kakaón éltem, reggel-este azt ittam. Nem vagyok drasztikus fogyókúrán, csak figyelek a súlyomra. A kakaóról úgy sikerült leszoknom, hogy anyum diétás porát iszom. A Rossmannban kapható olcsó fehérjeturmix, a Well Mix kakaós ízben is kapható, ha egy kanál vaníliás turmixport raksz bele pont olyan íze van, mint a Nesquiknek. Ha fogyózol ez a por amúgyis sokat segíthet, csak arra figyelj, hogy étkezés HELYETT idd, ne mellette, mert attól izmosodsz.
2010. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!