Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózok és reggelire nagyon...

Fogyózok és reggelire nagyon rossz választás a 2 db fehér kifli sajt sonka vajkrem es ennyi?

Figyelt kérdés

Tudom nem hangzik jol de reggelire keptelen vagyok mast enni, ezt eszem reggelente fel eve.

Ez mellett lehetetlen lefogyni vagy mehet?



2021. márc. 16. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem sajnálnám a vitamin és rost dús zöldségeket sem, mint a paprika, répa a reggelinél.
2021. márc. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Azt a vackot nappal is eheti, minek tömje magába már kora reggel!
2021. márc. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már fogyókúrásabb reggelit is, de ez is csak egy étkezés a sok közül, nem ezen fog múlni az egész napos étkezés milyensége.

Anélkül, hogy ismernének az egész napos étkezés többi részét lehetetlen "ítéletet mondani".

De némi zöldséget - ha csak nem véletlenül maradt ki a felsorolásból - tényleg lehetne bele csempészni.

2021. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Ha ehhez vagy szokva nyugodtan edd ezt. Sőt, jobb is hogy nem ebédre vagy vacsira eszed, mert így jobban letudod mozogni a nap folyamán és több energiát ad, mivel magasabb a tápértéke. A fogyókúra nem csak az egészséges/mértékes étkezést foglalja magába, hanem rettentően fontos mellé a mozgás is! Akármit ehetsz,ha mellette megfelelően mozogsz.
2021. márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Eszem megáll ezektől a zöldségmániákusoktól 😀 Oké, egyen az ember, de ne már reggelit azzan indítsa. Persze sok olyan van, aki azt teszi, mert ilyen egészségmegszállott. 😀
2021. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem etetjük a trollokat....
2021. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha IR-es lennél, akkor gáz lenne, nekik nagyon nem ajánlott reggel gyorsan felszívódó szénhidrátot enni, mert arányaiban ilyenkor a legnagyobb az inzulinválasz.


Egyéb esetben valószínűleg nem fog megakadályozni a fogyásban, ha egyébként mozogsz stb.

2021. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom! Igen mindennap edzek
2021. márc. 16. 09:21
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy kifli miért nem elég?
2021. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Éhen halnék 13ig
2021. márc. 16. 10:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!