Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony az alakom de a karjaim...

Vékony az alakom de a karjaim nagyon vastagok. mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem merek trikot, polot felvenni mert olyan löttyedt a karom . de semmi folosleg nincs rajtam. Versenyszeruen sportolok es dietazok is. de a karom undorito

2021. márc. 16. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Képet küldjél már, mert nehéz ezt így elképzelni.

Löttyedt alatt amúgy mit értesz, maga a bőr lóg vagy zsíros a kezed?

2021. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha sportolsz, és nem vagy túlsúlyos, akkor nem tudsz mit tenni, így kell elfogadnod magad.
2021. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ahha, én azt hiszem tudom mi a problémád. Ha versenysportolsz, és valóban "löttyedt" , nem pedig vastagabb az izmoktól, mert pl kajakozol, és tényleg nincs rajtad felesleg, akkor két dolgot tudok elképzelni.

1) Egykorábbi nagy fogyásból ott maradt bőr, de erre azért valószínűleg rájöttél volna :D


2) Photoshop! Mármint a legtöbb modellnek a karját irreális alakúra és vastagságúra retusálják.


Persze ez attól függ, mennyi idős vagy, a karon ereszkedik meg a mellek után az egyik leghamarabb a bőr, bár nekem a szóhasználatodból, írásmódodból az jön le, hogy ehhez bőven fiatal vagy.

2021. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Attól, hogy valaki sportol, még nem feltétlen van egyenletes edzésterve.


Pl bringázás, lovaglás szép lábat csinál, meg jó feneket, de a karodnak nem sokat tesz.


Súlyzós gyakorlattal tudod erősíteni, tricepsz, bicepsz, forceps gyakorlattal. Evezés, fekvő, kettlebell is jó rá.

2021. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2021. márc. 16. 16:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel közelről van fotózva, így kicsit csalóka, de szerintem semmi rendellenesség nincsen a karoddal, az átlag kb ilyen. Van rajta némi felesleg, de egyáltalán nem sok.

Ha változtatni akarsz rajta, akkor kezdj el edzeni.

2021. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm
2021. márc. 16. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Vállalj mosónői munkát.
2021. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik a karodat nem nagyon edzzed.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!