Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehér joghurtot hogyan fűszere...

Fehér joghurtot hogyan fűszerezzek be úgy,hogy finom öntetet varázsoljak belőle csirkemellhez?

Figyelt kérdés
30 éves egyedül élő férfi vagyok.Szóval a válaszotokat ehhez mértem fogalmazzátok meg kérlek.Nem vagyok egy konyha chef-je tehetség.A fehér joghurt azért kiinduló pont,mert alacsony a zsirszázelékja és az egészséges életmódhoz erre van szükségem.Szóval várom az ötleteket.Köszönöm.

2021. márc. 24. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fehér? Úgy érted natúr? :D

Fokhagyma, só, esetleg bármi zöldfűszer.

2021. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Elsőre én sóznám, ha nem tudod érzésre, mennyi kell bele, kóstold meg (mindig várj egy picit kevergetés előtt/után, hogy feloldódjon, és alaposan keverd meg). Ha elég sós, mehet bele fokhagyma, bors, petrezselyem, egyéb zöld fűszer. Pontos mennyiséget nehéz megmondani, mivel ízlés kérdése.
2021. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Fokhagyma(só vagy granulátum), plusz reszelhetsz le hozzá kígyóuborkát és akkor amolyan tzaziki jellege lesz.

Az uborkát meghámozod, lereszeled majd sózod és állni hagyod. Aztán egy idő után kifacsarod belőle a vizet. A megmaradt uborkához hozzákevered a fokhagymás joghurtot.

2021. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Mondjuk ha nincs otthon uborka, akkor ez így offos bocsi. Akkor petrezselyem, só, bors mehet bele.

A többi meg ízlés kérdése: majoranna, bazsalikom, oregánó (ezektől kicsit olaszos lesz.)

2021. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Natur joghurt igen.Bocsi nem vagyok teljesen magyar.Rosszul irtam.


Köszönöm szépen a segitséget:)

2021. márc. 24. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen só fokhagyma.

Vagy van hogy teszek mellé kaprot is.

2021. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kapor
2021. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"30 éves egyedül élő férfi vagyok. Szóval a válaszotokat ehhez mértem fogalmazzátok meg kérlek."


Most nem azért, de kit érdekel ezen az oldalon, hogy hány éves vagy?

2021. ápr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!