Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok nekem narancsbőr...

Írnátok nekem narancsbőr elleni hatásos otthon végezhető kezeléseket, tippeket?

Figyelt kérdés
Makacsnak érzem a narancsbőröm, ami nem olyan sok, de van. Már nem eszek fehér lisztet, cukrot, sót is alig, amit nem muszáj nem sózok meg. Sportolok rendszeresen, kenem magam krémekkel, szaunázom, napi 4 litert legalább megiszom. Hideg-meleg zuhanyt is szoktam venni. Szóval tehetetlen vagyok.
2010. aug. 19. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia!nekem attól tünt el h izmosabb lett a lábam.az ok h sportolsz de mit?én is futottam de nem hasznalt.súllyal guggoltam,kitöréseket csináltam,tárogatás stb.ha izmosodik a lábad eltünik a narancsbőr.
2010. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nescafét, porcapuccinot, tartósítót, zacskós, dobozos, granulált, instant ételeket ne egyél! Masszírozz, igyál gyógyteákat!
2010. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igyál sok zöldteát, és én most a testtekercselés csinálom. vettem fahéjas (paprikás is nagyon hatásos) masszázsolajat, azt bemaszírozom a bőrömbe és utána celofánnal betekerem a lábam. jól betakarózok, és rajtahagyom egy fél órát. ezt minden másnap, 20 napig. elméletileg nagyon hatásos, sőt még alakformáló hatása is van.
2010. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kriszti83 ***** válasza:
Hetente egyszer tarts gyümölcs és víz napot, méregtelenítésnek is jó.
2010. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a narancsbőr annyi, hogy a zsírpárnákat nem bírja megtartani az ott lévő izomzat. Ezért ahhoz, hogy eltüntesd, azt az izmot erősítsd:)
2010. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!