Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy NE MELLRŐL...

Mit tegyek, hogy NE MELLRŐL FOGYJAK?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, 167 cm magas, 70 kg. Jó lenne 5-10 kilót leadni, de ahogy elkezdek fogyózni/sportolni, rögtön mellből kezdek el fogyni.


Ráadásul nevetséges mellméretem van, A-s melltartót hordok, de ha elkezdek fogyózni, még az is nagy...



2021. ápr. 5. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni. Nincs helyi fogyás. A mell nagy része zsirszövet.
2021. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De már így sincs mellem :(
2021. ápr. 5. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit csinálni, legfeljebb plasztika.
2021. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg semmit nem tudsz tenni. Én is onnan fogyok. Kövérként is csak B-s melltartót hordtam, -10kg után már csak A-t. Még lenne mit leadni, csak remélni tudom, hogy már nem onnan :D
2021. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem gond hogy pici a cici, nagyon sokan szeretik. Plasztikát felejtsd el már most.
2021. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

tenni nem tudsz ellene, ilyen a genetikád.

Esetleg edz mellre, azzal egy kis mellizmot növeszthetsz, valamivel nagyobbnak tűnhet optikailag.


5ös: szerintem a legtöbbeket nem érdekli hogy mások mit szeretnek. Ha valakit zavar hogy nem akkora méretű a melle mint ami neki tetsze, akkor nem fogja hirtelen megszeretni csak azért, mert felhívják rá a figyelmet hogy van akinek az tetszik. A plasztikát meg sehol sem említette a kérdező. De szerintem nem lenne abból sem semmi baj, ha egy átgondolt döntés lenne, amit felnőtt hoz meg, és azért hogy saját magának feleljen meg.

2021. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
15%
Érdekes testalkatod lehet, szívesen megnézném. Pusztán kíváncsiságból
2021. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmit nem tudsz tenni alkati dolog.
2021. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudsz tenni ellene semmit:(

Szerintem inkább add le a felesleget, és legyél vékony-kis mellel

Nekem is ilyen és vékonyan "jobban áll" a kis cici mintha túlsúly is lenne rajtam

2021. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen ez. De jobb a kis cici mint a tulsuly
2021. ápr. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!