Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el a testem? ...

Hogyan fogadjam el a testem? Kb 2 eve nagyon lefogytam egy betegseg miatt. 168 centimhez voltam kb 47 kg. Azota hiztam... Tobb mint 10 kilot. Most vagyok kb 60 61. D3 egyszerűen gyűlölöm a testem. 24 eves no vagyok

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi a bajod a súlyoddal? Ez teljesen normális elvileg.

Ha ennyire probléma számodra, akkor komoly testképzavarod van, keress meg egy erre szakosodott szakembert

2021. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A súlyod a magasságodhoz képest normális. Ha izmot felszedni/formásodni szeretnél, akkor erősítő edzéseket kell végezned.
2021. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, kezdj el sportolni valamit, az önbizalmat ad, megerősít és az alakod is szebb lesz. Ne utáld magad... nem kell szeretned a tested, csak fogadd el, hiszen biztosítja az életet neked.


Egyébként én a lelkemet eladnám, ha 60 kg lehetnék végre. De addig még rhadt hosszú az út, sajnos (most vagyok 43-44.../169)

2021. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!