Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor és hogyan kell jól...

Mikor és hogyan kell jól mérekezni?

Figyelt kérdés
Diétázni kezdtem és vettem egy digitális mérleget. Kipróbáltam, de minden szobában mást mutat, a nappaliban 2-3 kg-mal mutat többet mint a hálóban, pedig a padlóra volt téve. Mikor a legjobb mérekezni? Reggel éhgyomorra? Vagy napközben valamikor amikor már ettem? Hol mutatna valós eredményt hová tegyem?
2021. ápr. 7. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Reggel éhgyomorra a legpontosabb.

Egy olyan felületre tedd ahol teljesen egyenletes a padló és utána csak ott mérd.

2021. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kőpadlóra tedd (parkettán vagy szőnyegen tényleg képes hülyén viselkedni). Ha nagyon pontos eredményt akarsz, akkor mérj 3x és számíts átlagot, de szerintem fölösleges ezzel szórakozni. Reggeli előtt, pisilés után a legstabilabb a súlyod, de még ez is ingadozni fog, főleg, ha nő vagy. A hosszú távú (többhetes) tendencia számít, nem az, hogy tegnapról mára feljött +2 kg. Az csak ingadozás.
2021. ápr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel, szarás után, evés előtt. Járólapra, kőpadlóra kell tenni a mérleget. Minden nap méreckedj, írd fel, és hetente 1x számolj átlagot. Mondjuk minden hétfőn, azaz havonta 4x. Ekkor fogod látni, hogy mi a helyzet.
2021. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!