Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy 12 éves lány 170 cm,és...

Ha egy 12 éves lány 170 cm,és 100 kg,ott mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 23:33
1 2
 1/18 anonim válasza:
88%

Megnezni elsősorban az étkezési szokasait, kivizsgálásra vinni, hogy nincs-e valami baja.

Aztan esetleg dietetikussal beszelni, de fontos, hogy 12 éves korban nem szabad semmilyen drasztikus diétát követni, egesz egyszerűen kiegyensúlyozott, változatos étrendet tartani, nem túl sok szendhidrattal, cukorral, es mozogni, mozogni, mozogni!!

2021. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván vannak szülei, akik mind az étkezésének minőségét, és adagjait befolyásolják. Érdemes az egész család étkezését egészségesebbre alakítani, hogy ne úgy élje meg a változást, hogy ő nem ehet meg valamit, a többiek meg igen. Első körben pedig orvos, és hormonális kivizsgálás.
2021. ápr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
90%
Egyet értek. A háttérben lehetnek egészségügyi okok, érdemes utánna nézni nem e lehet a hízás mellékahtása valami másnak. Amúgy ami a táplálkozást illeti, érdemes kerülni az édes üdítőket, mert azok sok kalóriát tartalmaznak és nem is egészségeges. Az étrendbe be kell illeszteni a zöldségeket pl. cukkínit vagy padlizsánt. Előnyben részesíteni a grillezés, és csökkenteni a bő olajban sült falatokat. Nem kell koplalni, csak kicsit átgondolni, hogy melyek azok az ételek amik laktatóak és egyben egészségesek.
2021. ápr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
A szülők felelőtlensége áll mögötte, akár mi is az oka. Gondolom nem egyik napról a másikra ment fel ennyire. Észre kellett volna venniük és cselekedni, pl. orvoshoz vinni, oda figyelni az étkezésre stb. Az ilyen szülők ellen kiskorú veszélyeztetése miatt kellene eljárást indítani komolyan. Itt azért nem egy apró feleslegről van szó.
2021. ápr. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
64%
Ez nem atomfizika, kevesebbet kell zabálni.
2021. ápr. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Először diéta, egy 100 kilós gyerek nem nagyon mozogni, illetve hamar kimerül a súlytöbblet miatt. Fokozatosan kell növelni a mozgás mennyiségét, ahogy a diéta által csökkenni kezd a felesleg.
2021. ápr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Kontroll diétát próbáljátok meg. Facebookon van egy csomó kép, hogy egészen kicsi gyerekek is lefogyaszt:)
2021. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Napi 5x kevesebb étel, kalória deficit, sport (bőven elég heti 4-5x 30 perc séta is)
2021. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Endokrinológushoz menni!
2021. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
Jézus. Kegyetlen dagadt. Segíts neki, mert nagyon szívni fog az életben. Én is 85ről fogytam le 60ra 15 évesen. Kevesebb kaja, több mozgás. Én 1 év alatt fogytam le. Fél évig napi 14 kmt bicikliztem, utána a második fél évben már a biciklizés mellett napi 5ször 1 óra súlyzós edzést is nyomtam. Sok sikert!
2021. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!