Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehetséges valamivel...

Így lehetséges valamivel több, mint 2 hónap alatt 15 kilót leadni? 19/l

Figyelt kérdés

Szép napot!


165 cm és 76 kiló vagyok.


Miután lezártak minket minden tantárgyból, és addigra várhatóan már nem lesznek ingadozások az időjárásban, hogy egyik nap hideg, másik nap kellemes, 1-2 naponta eljárnék az egyik kutyámmal a negyed óra sétára lévő erdőbe kirándulni.


Az erdős séta mellett, napi 3 séta mindkét kutyával.


És itthon is mozognék.


Azt nem nagyon tehetjük meg, hogy más ételeket eszek, így játszana a tészta és krumpli, azonban átlagosan nem szoktam annyira sokat enni, pláne melegben, így az le lenne mozogva. Egészségesebb ételek pedig jöhetnek, de nincs az, hogy mindig azok vannak hónapokon át, mert egyrészt nem bírnám, másrészt apám főzne tésztás, krumplis ételeket, mert "olyat is kell enni, nem nyertük még nem a lottót". Édesség minimalizálva, ezt úgy értve, hogy néha-néha férjen bele egy cukormentes hideg apróság a dögmelegben.


Azt tartom lényegesnek, hogy jóval többet mozogjak, mint amennyit beviszek a szervezetembe. Soha nem azzal volt nálam a probléma, hogy sokat eszek, hanem, hogy nagyon lusta vagyok. Ezt szeretném megoldani. Szeretnék a tükörben olyan alkatot látni, amivel elégedett vagyok. Plusz, már az arcom is más, azon is már látszik, hogy van rajtam fölösleg, pedig isten bizony nagyon szép arcom van a régebbi képeken, amiken még vékonyabb vagyok. Ezt szeretném visszakapni.


A fentieket olvasva, mit gondoltok, lehetséges lenne 15 kilót leadnom néhány hónap alatt?


2021. ápr. 10. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem is olvasom végig. A testsúlyod 3 százalékánál többet nem ajánlott fogyni havonta. Ez a te esetedben 2-2,5 kiló. Két hónap alatt ez 4-5 kiló fogyást jelent. A többi számolást rád bízom.
2021. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. És elég nehéz lenne "jóval többet mozogni, mint amit beviszel", azon kívül hogy felesleges is, mivel a testednek még a fekvéshez is kell energia.

15 kiló két hónap alatt max durván elhízottaknak lehetséges, számolj inkább 5-6 hónapot.

2021. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol olvastál olyat, hogy heti 2 kilót le lehet fogyni? És minek?
2021. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Heti fél kiló fogyás már kemény, és jónak számít. 0.5x 8 hét= 4kiló.
2021. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
A 15-20 kiló pluszt sem 2 hónap alatt szedted fel.
2021. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Le lehet adni, de gyenge leszel, émelyegni fogsz, folyton éhesen várod a következő étkezés időpontját, finomságokról álmodozol, főleg a ciklusod előtt.

Annyi időt kell a fogyásra szánni amennyi idő alatt felkúszott a plusz súly.

2021. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!