Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy jó étrend?(...

Szerintetek ez egy jó étrend?(a mennyiséget nem írom le) Ezt ettem ma: Reggeli:1db teljes kiőrlésű magvas crossiant+1db sonkás kocka sajt és egy kicsi szalámi

Figyelt kérdés

Tízórai:1db fitness müzli szelet(nestle)

Ebéd:kukoricás rizs+tonhal püré+csemege ubi

Uzsonna:2db puffasztott rizs barack lekvárral és joghurttal

1 egész banán+1kocka cukormentes csoki és joghurt

Vacsi:rántotta paradicsommal és egy fél szelet fehérjében gazdag tk. Kenyt

Összesen:1328 kcal


2021. ápr. 11. 16:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Emellé súlyzós edzést végezni olyan mint halottnak a csók, semmit nem ér szinte. Mellesleg 15 évesen még pont, hogy többet kellene enni nem kevesebbet. Ha esetleg megtudjuk annak a 15 évesnek a nemét/súlyát/magasságát illetve, hogy a "súlyyzós edzés" pontosan mit takar (mert ilyen energiabevitellel nem lehet edzeni normálisan az 100%) akkor esetleg még épkézláb tanácsokat is kapnál.


Mellesleg az étrend is hagy kívánni valót maga után.


+offtopic de mi a bánat az a tonhalpüré, mert így ahogy elképzelem hát hogy is mondjam, nem kezdett el csorogni a nyálam.

2021. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam le az tonhal krém (az a konzerves)

Azért eszek ennyit mert nekem ez elég ergo nem maradok éhes plusz fogyni is szeretnék

Lány vagyok,161,55kg


Az edzés 50-60 perces szokott lenni bemelegítés,maga az edzés és a végén levezetés. A gyakorlatok zömét súllyal csinálom pl 13 kg-val guggolók. 16kg-val deadliftezek és stb

2021. ápr. 12. 00:01
 13/13 anonim válasza:
48%
túl sok a cukor ebben az étrendben. Sokkal több fehérje kellene
2021. ápr. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!