Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Semmi nem megy le combról?

Semmi nem megy le combról?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyjából 3-4 hónapja tartom a diétát. 65kg ről 59kg-ra fogytam és centiben is változott derékban és csípőben is az arány viszont combból semmi. Ez mi miatt lehet? Sokan mondták hogy futással lehet fogyni combból, de én attól félek hogy ettől még nagyobb lesz az izmok miatt. Május 10-ig vagy nyár elejéig szeretnék 55-re lemenni és vékony combokat. Tudnátok segíteni?
2021. ápr. 13. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Alkati dolog , hogy ki honnan, milyen ütemben, milyen arányban fogy. Nekem pl nagyon sokáig a mellbőségem nem változott. Kellett jócskán idő, hogy a fogyás, onnan is beinduljon.

Erősítő edzéseket érdemes minden testrészre csinálni, de a fogyás az étrenden múlik és könnyen lehet, hogy nem olyan lesz az eredmény amit te vàrsz és /vagy irreális elvárásaid vannak bizonyos testrészeidet illetően. Pl van aki bármennyire lefogy, vagy erősít, a combjai össze fognak érni, hiába küzd ellene.

Alapvető alkati sajátosságokat nem tudsz megváltoztatni.

2021. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Helyi fogyás nincs. Ha "combosabb" alkat vagy, akkor lehet, hogy onnan megy le legutoljára. Semmit nem tudsz tenni ellene kb.
2021. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És a futásról mi a véleményetek?
2021. ápr. 13. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:
3.Férfi vagyok. Az,hogy én pl. vastagabb lettem,izmosabb.Felsőtestről fogytam először.Lábról nyilván a zsír lejön de vékonyabb nem leszel tőle.
2021. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

A lábizom is egy a sokból. Ha van kalória, fehérje, akkor épülni fog=vastagodni. Ha nincs hozzá anyag, akkor szálkásodni fog=vékonyodni.

Jó is volna, ha kaja nélkül tudnának nőni, vastagodni az izmok.

2021. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Magyarul ha nem eszek de sportolok akkor lefogyok combból?🤪
2021. ápr. 13. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!