Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon miért nem fogyok?

Dorottya062 kérdése:

Vajon miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Elkezdtem minden nap edzeni, reggelizni és ebédelni szoktam rendesen. Vacsorára (már ha vacsorázom) egy vagy kettő almát eszem. Egy héten 6napot edzem. De a mérleg ugyanannyit mutat 1-2 kiló kilengéssel, hol több, hol kevesebb, de átlagban nem mozdult semerre. Szerintetek mit kellene tennem? 15 kilótól szeretnék megszabadulni.
2021. ápr. 14. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

1. Mióta fogyózol? Mert ha 1 hete, akkor még nem állapítható meg a súlyváltozás, ahhoz inkább egy hónap kell.

2. Kiszámítható fogyáshoz kiszámított étel kell. Grammra kiszámított. Az, hogy "odafigyelek", meg "rendesen", az nem módszer.

2021. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Lehet, hogy nem vagy elég türelmes

2. Valami nem stimmel az étrendeddel.

2021. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt jelenti az "odafigyelek" meg a "rendesen", hogy egy nap 1200 kalóriánál többet nem viszek be. Igaz 3 hete kezdtem, de más ismerősöm ennyi idő alatt már 5kiló minuszba járt ami szerintem teljesen reális. Fizikai munkát végzek, mellette edzem, az ismerőseim meg irodában ülve dolgoznak. Nekem ezért is magas, miért nem indul be a fogyás. Szénhidrátot amit beviszek egy nap az max egy zsemle. Főként tojást, salátákat, zöldségeket, natúr joghurtot, gyümölcsöt, csirke mellet eszem. Kávét cukor nélkül tejjel iszom és vizet iszom. Felvágottakat sem szoktam enni mert nem vagyok oda érte.
2021. ápr. 14. 18:13
 4/4 anonim válasza:
Üdítőt sem iszol? Én csak elhagytamm a Colat cukros uditoket es megszabadultam 10 kg tol kb :)
2021. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!