Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap 1200 kalóriát...

Ha minden nap 1200 kalóriát eszem és 6 órát táncolok plusz 10 percet hasazok, akkor az már meg fog látszani nyárra?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6 órát táncolni 1200 kalórián? Biztos menni fog ez???
2021. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Ma április 20-a van. Ugyan nincs igazán tavaszi időjárás, az igaz, de tényleg váratlanul ért, hogy kb. másfél hónap múlva idén is lesz nyár?"


Kérlek, másold be, ahol azt írtam, váratlanul ért. Különben egy hazug béka, hiszen a tényleggel ezt állítottad.

2021. ápr. 20. 21:59
 13/14 A kérdező kommentje:
Átszámoltam, másként fogom csinálni tényleg.
2021. ápr. 20. 22:00
 14/14 anonim ***** válasza:

12, Sehol nem állítottad. Én sem, csak kérdeztem, igaz? Azért merült fel bennem, mert kb. másfél hónappal nyár előtt eszeveszett fogyókúrába kezdesz, és napi 6 óra mozgásba. Nem volt nehéz összeadni...

Ha eszedbe jut januárban pl. akkor ehetnél 1500 kcal-t, és elég lenne jóval kevesebb mozgás. Na az is bőven meglátszana nyárra.

2021. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!