Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány gramm lehet 3 evőkanál...

Hány gramm lehet 3 evőkanál müzli? Vagy hány kcal lehet egy tálka müzliben, ami csupán ennyi zabpehelyből és majdnem 2 deci tejből áll? (? +100 kcal)

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy ilyen kérdést teszek fel, de sajna fogalmam sincs, mivel nincs ilyen pontosan mérő mérlegem se.
2010. aug. 22. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
nyuszika fogd a dobozt és mérd ki, hány kanál müzli ...a dobozon lévő tömeget meg elosztod a kanalazások számával...bár baromira nem értem mi a francért olyan fontos, hogy mg-ra pontosan tudd a reggelid tömegét
2010. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
3-4 LAPOS kanál müzli 20 gramm. Pont ma mértem :) innen meg már kitudod számolni hogy a te müzlidbe hány kcal van, mivel a hátoldalán rajta van irányadónak hogy 100 grammba mennyi van :)
2010. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves második! Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél! :)))
2010. aug. 25. 16:11
 4/6 no21 válasza:
0%
am hányas vagy-voltál matekból?
2010. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kicsoda?
2010. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Először is: színtiszta ötös voltam matekból mindig is :)

Másodszor: nekem nem ilyen kis csomagolásban van a zabpehely, mint amire te gondolsz-persze meg tudtam volna oldani-de gondoltam, a témában jártas emberek ezt kívüéről fújják (pár éve még én is tudtam). Persze nincs szükségem tizedes pontosságú számokra, csak úgy kb. Egyébként annak idején én is kívülről tudtam, de ez már rég volt. Csak azt nem értem, ha nem tudod, vagy nem akarsz válaszolni, akkor mit írogatsz ide? Ha ez a véleményed, akkor hagyd ki, ne válaszolj, én meg majd elpepecselek vele egyedül. Még valamilyen óhaj-sóhaj?

2010. aug. 26. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!