Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Otthoni tornához milyen...

Otthoni tornához milyen videókat ajánljanátok, ami valóban ér valamit és kivitelezhető és eddig nem túl aktív személynek?

Figyelt kérdés

31 vagyok, 160 cm, 60 kg. Sok centit kellene lefaragni, vagy olyan 8 kg-t legalább. A kalóriabevitelt 1300-ra lőttem be.

Néztem Chloe Thinget pl, de némelyik gyakorlata kicsit nyakatekwrt nekem


2021. ápr. 29. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Chloe Tinget gyakran ajánlják kezdőknek, szerintem próbáld meg. Valamennyire nehéznek kell lennie, hogy fejlődj tőle. Esetleg másoktól is kereshetsz videót, beginner friendly-ként keress rá.
2021. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%

en Chloeval kozel egy evig szenvedtem, nekem nem valt be.

(persze masnak lehet)

En eloszor "Roberta's gym" csatornajat ajanlanam, aztan haladaskell Lilly Sabrit, es a vegefele, inkabb erosites gyanant Pamela Reifet.


Illetve vannak fogyaszto jogak, nyujtasok is, ezeket pl pihenonapon tokeletesnek talalom ;)

2021. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
64%
HIIT edzéseket nézz, hátha! Én Pamela Reif-et szoktam néha. Kicsit nehezebbek, de szerintem nem baj, max nem tudod végigcsinálni egyszerre.
2021. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem eddig growingannanas a legszimpibb talán. Tetszik benne, hogy lassabban csinálja a gyakorlatokat és így tudom követni, jobban passzol a tempómhoz és jobban látom is mit csinál (először külön meg is mutatja, hogy mi lesz a következő) és nem lóhalálában kell csinálni, ugrálni jobbra-balra, gyorsan egyiket a másik után. Engem például ez sok videónál zavart, hogy nem is arra figyeltem amit csinálok, hanem csak próbáltam követni a videót, de azt se tudtam mi történik. Aki már jobban bírja, ügyesebb stb., annak ez lehet nem gond, de nekem kezdőként ez zavaró volt. Valamint nem kiabál, beszél stb. közben, nekem ez is egy piros pont. Ilyen szokásos edzős zene megy a videók alatt, de attól el tudok tekinteni :D Sok videója van neki is, különböző edzésekkel, különböző időtartammal stb., vannak külön kezdőknek szánt videói is. Ha gondolod nézd meg, sőt szerintem nézelődj és próbálkozz bátran, mert úgyis mindenkinek más válik be és úgy tudod megtalálni a neked legszimpatikusabbat.
2021. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Chloet csináltam az elején, de nekem sem vált be sajnos. Growingannanast ajánlom én is, esetleg Lilly Sabri, de ők nehezebb gyakorlatokat csinálnak, de végülis ettől fejlődsz. :) Ha nagyon kezdő vagy, és könnyebbel kezdenéd, akkor Bailey Brown. Főleg pilates jellegű edzései vannak, és nem olyan ismert, viszont én Chloe után az ő edzéseit kezdtem el csinálni, nagyon élvzetes, és könnyűnek néz ki, de egyáltalán nem az! Nagyon sokat fejlődtem vele, még mostanában is rendszeresen csinálom a videóit.
2021. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Pamela
2021. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Péntek Enikő, Szentgyörgyi Rómeó
2021. ápr. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Christine Salus, Caroline Girvan
2021. máj. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!