Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy egyszer...

Van rá esély, hogy egyszer lefogyok?

Figyelt kérdés
Már 8 éve mást sem csinálok, csak diétázok, de mindig sikertelenül.Lefogyok 5 kilót,majd 10 visszajön.Néhány hónapja megszületett a kisbabám, most ott tartok, hogy 20 kg felesleg van rajtam.158 cm vagyok, és 72 kg.1 hónapja elkezdtem diétázni, de valahogy megint nem megy, úgy érzem szénhidrátfüggő vagyok.Tisztában vagyok azzal, hogy az életmódom helytelen.Kezdek depressziós lenni a nagy súlyfeleslegtől,egyre rosszabbul érzem magam.Vajon sikerül egyedül lefogynom, vagy kérjek segítséget?Köszönök minden választ!
2010. aug. 23. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha sportolnál és diétázás helyett állandóan normálisan étkeznél?
2010. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te 72 kilósan depressziós kezdesz lenni mert nagy súlyfelesleged van, akkor én mit mondjak a mostani 104 kilogrammommal úgy, hogy már 20 le ment rólam? a diéta önmagában nem elég... és ha 5-10 kilogrammokat fogsz le majd visszaállsz a korábbi étkezésedre annak sok értelme nincs. Igaza van azoknak akik azt mondják, hogy sportolni kell... ha tetszik ha nem. Ez az ára a fogyásnak...
2010. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a te akaraterődön múlik. Senki nem fogja azt vállalni, hogy 24 órán át a nyomodban lesz, mit egyél, mit ne, mikor mit csinál. Fejben kell eldöntened, hogy mit akarsz. Ha máshogy nem megy, állj minden reggel meztelenül a tükör elé, ha nem tudod elfogadni magad így, akkor vigyázni fogsz az étkezésre. Ahogyan az első is írta, nem diétázni kell, egyszerűen átérni egy egészségesebb életvitelre, el kell járni sportolni. Ha nem tudod kire bízni a picit, akkor otthon tornázz valamit, míg ő alszik, s vidd el sétálni. Neki is jót tesz a friss levegő, te pedig mozogsz :).
2010. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Senkire nem tudom hagyni a babát,tehát itthon tudnék csak tornázni, esetleg hétvégenként eljárni futni,amikor a férjem itthon van.A napi egy óra séta a babával minden nap megvan, de az tudom, hogy nem elég.

A fejemben már eldőlt, hogy fogyni akarok, ezért nem értem, hogy miért nem megy.Vagy az akaraterőm kicsi, vagy betegség nálam a szénhidrátfüggőség...

2010. aug. 23. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kigyógyultam a szénhidrátfüggőségből, persze "véletlenül". Pedig elég komolyan benne voltam. Rendesen hisztiztem, ha nem kaptam elég cukrot. Az a lényege, hogy le kell terhelni a szervezeted, hogy a zöldségeket, könnyű kajákat kívánja. Pár nap alatt pedig rendeződik utána a helyzet.

Bemutatom a példámon keresztül: Szóval én a habos krémes finom dolgokért voltam mániákusan oda. Főleg, hogy a párom is imádja az édességet, csak ösztönzött, hogy minél több legyen itthon (persze ő csont és bőr, mert ledolgozza). Na és egyik este kitaláltuk, hogy főzök jó finom cukros csokipudingot, meg bele babapiskóta és rá egy nagy adag tejszínhab. Hát mondanom sem kell, hogy másnapra elfogyott a tállal. Olyan 2000 kalória pluszt vittem be ezzel 12 óra alatt. Harmadnap úgy ébredtem, hogy hihetetlenül rosszul voltam a cukor gondolatától is, és ez június közepén volt. Azóta kb. 5 szelet sütit ettem, azt is vendégségben. Vagy ha a csokit szereted, egyél meg 10 szeletet. Utána hidd el, már csak a zöldségekre fogsz éhezni :D

És akkor még pár dolog:

Ajánlom Norbi Kiképzés videóját, hihetetlenül ösztönzően beszél benne :)

[link]

[link]

[link]

(ezek a gagyinak látszó hírlevelek rendkívül motiválóak, elég sok van belőle, oldalt akár fel is iratkozhatsz)


[link]

[link]

(100%-os pontossággal működik)


[link]


És lassan akarj fogyni, mérd le magad, írd fel, és figyeld az apadó centiket.

2010. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges,csak akarni kell.semmi értelme a diétának,ha nem tudsz ellent mondani,a nem kívánatos szénhidrátnak.önmagában a diéta nem elég.sok fehérje,kezdésnek kardió mozgás naponta 35-40 perc.ezt neked kell eldöntened.nem elég mondani,ha nem neki is kell fogni,és hidd el,lesz hatása.nem mondom,hogy könnyű,de ha ma azt mondod magadnak,hogy jó,a mai naptól csak olyan ételeket fogok enni,és mozogni is fogok,akkor már fél siker.a kis babád is nagyon örűlne egy olyan mamának,akivel tud futkározni,játszani,anélkül hogy kifulladna.Ha így nő föl,hogy látja rajtad,hogy állandóan depis vagy ill.túlsúlyos,fenn áll annak a lehetősége ,hogy neki is ez lesz a természetes,tehát ő is meg fog hízni.mutass példát.nagyon jól fogod magad érezni.majd írj,hogy hogyan sikerűl,sikeredik.sok kitartást,és türelmet,ja,és ne add fel!!!
2010. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hálás vagyok a biztató soraitokért, köszönöm!(és a linkeket is)Eldöntöttem változtatok a mai naptól kezdve.

Én a csokival voltam ugyanilyen helyzetbe, ha egyetlen egy nap is eltelt ugy, hogy nem ettem, nagyon rosszkedvű, lehangolt voltam.Ezen 2 hónapja sikerült változtatni(de csak azért, mert kiszámoltam, hogy napi 300 ft-ot spórolok, ha lemondok róla, tehát havi majdnem 10 ezret)Most ott tartok, hogy mult hónapban 1x ettem csokit, ebben a hónapban eddig 2x, de csak azért, mert kaptam:)De máshol meg bepótolom, annál több kenyeret eszek.De akármilyen nehéz lesz megcsinálom egy magabiztos énért, egy egészséges gyermekért,és egy büszke férjért:)

És majd leírom,hogy hogy haladok a fogyival.

2010. aug. 23. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!