Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léböjt vélemények? (Aki...

Léböjt vélemények? (Aki próbálta már)

Figyelt kérdés

Ugye 5 napos az egész.

Hogyan kell felkészülni rá? Előtte nap/napokban(?) mit kell enni?


Fogyókúrázok, és ezt egy tisztításnak gondoltam, h jó lenne.


2021. máj. 4. 04:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam, hülyeség volt. Mégis mit tisztít? Tisztításra ott van a veséd, májad, attól, hogy nem eszel kevesebb lesz a béltartalom, de kb. ennyi. Utána meg a farkaséhség, mert rájössz, hogy rágni jó, mindent, ami szembe jön.
2021. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%

Úgy tudom az az elv, hogy nagyon sok minden le van rakódva a belekbe, az elégtelen testmozgás, valamint a nem megfelelő táplàlkozás miatt.

Egy-egy ilyen böjtölésnél tehermentesíted az emésztőrendszert, és az kitakarítja magàt, plusz ugye a vese meg a máj is tisztulhat, meg a vér is szerintem.

Pár napost, szerintem két-három napost lenne érdemes kezdetnek.

Össze szokták kötni béltisztító beöntéssel, mert nagyon sok méreganyag, lerakódás is lehet a belekben, és ez segítheti.

Szerintem hasznos lehet.

Döntsd el, hogy három napig nem eszel, csak iszol, és nem leszel éhes.

Ne gondolj az ételre, sok vizet, zöld teát igyál, és a második naptól tök jó lesz.

Én egy hetest, és három hetest is próbáltam, de két napossal kezdtem.

2021. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én azt a Dr Steinbergeset akarom próbálni. Elvileg jó. Csak gondoltam itt is megkérdezem
2021. máj. 4. 16:19
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Baromság, a tested fol,amatosan méregtelenít, ha nem tenné, meghalnál. Felesleges áltudományos marhaság.
2022. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akik próbálták!!!

Olvasni, olvasni és értelmezni.

2022. febr. 21. 16:25
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Inkább gondolkodni, gondolkodni és értelmezni.
2022. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
És akik próbálták szerinted mit mondanának? Húúú, annyira jó volt, kitisztult a belem, meg a vérem. Hát persze. Inkább hallgass a 6-osra és gondolkodj. Na meg a 4-esre és az 1-esre.
2022. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Miért olyan nehéz a kérdésre válaszolni? Kapacitás problémák vannak? De most komolyan. Az ég világon senki nem kérdezte azokat, akik nem próbálták, mégis írtok. Minek is?
2022. febr. 21. 22:14
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

A kérdésfeltevésed óta közel 1 év eltelt. Miért nem csináltad meg?

Nyilván tudnád, hogy semmi nem történik tőle. Tisztítás meg végképp nem, azt minden nélkül megoldja a tested.

2022. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

A hivatalos oldalról idézve:


"A közölt böjti javaslatok, diéták, kúrák orvosszakmai tartalmáért, előjelzett hatásosságáért felelősséget nem vállalunk."


Segítek. Bármi baromságot írhatunk, nem kérhetsz számon. Szerinted mennyire veszik komolyan saját magukat??

2022. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!