Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék annyit fogyni...

Hogyan tudnék annyit fogyni látszatra, mint Kulcsár Edina? (Nagyon betegnek néz ki így...biztos drasztikusan diétázhatott)

Figyelt kérdés

Én alacsonyabb vagyok, viszont a testalkatom kb hasonló, husis. Célom lenne a szálkásítás, mint ahogyan rajta is látszik. 🙂 nálam is max 10kiló a plusz.

Szerintetek hogyan diétázott? Hogyan lehet így elérni a szálkásodást?


2021. máj. 8. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Annyit tudok hogy saját magának állított össze étrendet és asszem hogy 5 hét alatt fogyott 9 kg - ot vagy valami ilyesmi, de sportolni kevesebbet járt el az elején
2021. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Úgy hogy csökkented a kalóriabeviteled. A posztjaiból is kiderül, hogy több zöldséget evett és mindennek kereste a kevesebb kalóriás alternatíváját. Pl tejszín helyett rizstejszín.

Ő lassan, egészségesen fogyott, ami semmi máosn nem alakult, minthogy kevesebbet evett. Ezt segítette azzal hogy több folyadékot ivott meg zöldséget evett, ami eltelítette és tudatos volt, magára főzött, kereste az alternatívákat. Ezen túl babakocsival futott is, ami egy másik posztjából derül ki. Szóval nincs benne semmi ördögi. Kevesebb kaja, több sport

2021. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Utolsó, ez lassú, egészséges fogyás? Abból a kezdősúlyból 10 kg ilyen hirtelen, az szerintem inkább drasztikus.
2021. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is drasztikusan fogyott, csak nem értem hogyan..🤣😞
2021. máj. 11. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Ugy hogy nagyon keveset evett. Aztán majd jol visszaszedi megint
2021. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális hogy ennyi esze van felnőtt ként, azért elég drasztikusan fogyott..
2021. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
25%
Februárban kezdte el a diétát, a videójában is ott van instán... az 3 hónap. Nem volt drasztikus.
2021. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!