Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok viszonylag...

Hogyan tudok viszonylag gyorsabban lefogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A gyors alatt kB pár hónapot érték. Szeretnék lapos hasat.Nem szeretek kalóriát számolgatni, és sajnos a szüleim egy csomó egészségtelen kaját vesznek... Milyen mozgásforma, vagy esetleg étkezési tippeket tudnátok adni?(tizenéves vagyok) Mindenkinek köszönöm a választ, és jó egészséget kívánok! <3



2021. máj. 19. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj egészségesebb kajákat enni pl köretként egyél inkább rizset, egyél inkább leveseket, salátát, pizzából is van olyan ami szénhidrát csökkentett tésztából készülnek. Tésztából is vannak már kevésbé hízlalóak. Egyél napi 3-5ször kevesebbet és ha éhes vagy akkor is inkább igyál sokat. És sportolj amit szeretsz fuss vagy biciklizz vagy sétálj sokat.
2021. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
78%
Az úszással lehet a legtöbb kalóriát elégetni, mellette egy remek sport, csak ajánlani tudom.
2021. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tabbouleh ***** válasza:
100%

Reggelente indulj késve és fuss a buszra:D menj mindenhova gyalog, akár táskával a hátadon

Én is ezt csinálom, mondjuk nem fogyózom, de egy laza 800 kcalt el szoktam ezzel égetni.

2021. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár hónap (tegyük fel, hogy 2) alatt le tudsz adni kb. 4-8kg-ot egészségesen.

A leghatásosabb módszer a kalóriaszámlálás. Anélkül kicsit nehezebb a dolog. Egyél kevesebbet, mint szoktál, menj el sportolni és kerüld a nagyon zsíros és édes dolgokat. Ne igyál üditőket, lehetőleg diétásat se (éhessé tesznek), a szénsavval dúsított víz sem a legjobb ötlet és inkább hanyagold a cukrot a kávéból és a teából is.

Az, hogy milyen mozgásforma való neked az sok mindentől függ. Pl. a nemedtől, súlyodtól, magasságodtól és az általános kondíciódtól. Az úszás, gyaloglás, kocogás, HIIT (High Intensity Intervall Training) mind-mind jó választások lehetnek. Viszont, ha jobban szereted a csapat sportokat, akkor is be tudsz iratkozni (gondolom) a környéken mondjuk kosarazni, kézilabdázni stb.

Sok sikert! :D

2021. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi lemaradt, hogy semmiképp se halgass a 4-es tanácsára. Egyértelműen lejön belőle, hogy ő se gondolta komolyan, de meglepődnél, hogy milyen sokan vágják tönkre az életüket azzal, hogy veszélyesen keveset esznek. A 800-1000 kalória nagyon alacsony. Ha egy alacsony termetű, kevés súlyfelesleggel rendelkező lány vagy, akkor is 1400 a minimum.
2021. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fuss, ne zabálj. Nagyjából ez a trükkje. Tudom, hogy ez rohadt nehéz, nekem sem annyira megy, mert futni utálok, enni meg imádok. De ez van, nincs ennek semmi trükkje.
2021. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös és 6-os vagyok. A 4-est törölték.
2021. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mármindt az eredeti 5-ös és 6-os, így a 4-es és 5-ös.

Bocs, egy kicsit belekavarodtam. Csak azért írom, hogy ne legyen belőle félreértés.

2021. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Többet fogok belőle használni! :)
2021. máj. 20. 18:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!