Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A káposztaleves-diétázók napi...

A káposztaleves-diétázók napi hány tányér levest fogyasztanak?

Figyelt kérdés
Tudom, azt írják, minél többet eszünk, annál jobban fogyaszt, meg h korlátlan mennyiségben ehetjük..de mégis, úgy átlagosan mennyit?(jah, én csak gyümit eszek mellé)
2008. dec. 7. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Ebédre 1 nagy tányér, vacsorára 1-2 tányér attól függően, mit írt még, hogy ehetek. Annyit, hogy bőven jóllaktam. Sosem maradtam éhes, és mindig ettem, amiket előírt. Halat, húst, amit éppen szabad volt. És fogytam. Szerintem egyél te is mindent amit szabad. Akkor is fogyni fogsz, de nem teszed tönkre a gyomrod. Nekem semmi bajom nem lett és fogytam.
2008. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia, Én pár évvel ezelőt diétáztam ezzel a modszerrel!

Nekem a tapasztalatom az volt, akkor etem amikor megéheztem, ha nem kivántam, nem ettem adig még éhes nem lettem, nem ettem melette semi mást, és ásványvizet ajánlom, abból is a szénsavmentest!

Külömben én ugy fogytam 50 kg 1 év alatt, hogy nem ettem kenyeret, ha fözeléket ettem, akkor azt feltét nélkül, és rengeteget mozogtam, ja és meg szünt a nasi, az üditő!

Sok sikert a fogyásban, a káposztaleves is jó modszer, és kitartást hozzá!

2008. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!