Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A káposztaleves diétához...

A káposztaleves diétához kelkáposztából is lehet főzni a levest?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
káposzta-káposzta, de biztos le van írva 1ébként minden.
2011. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, csak fehér káposztából. Én 2 napig birtam, azután már rosszul lettem a káposztalevestöl.
2011. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOMAtm ***** válasza:
nincs benne ásványi anyag,fehérje,elenyésző a vitamintartalma.biztos jó fogyókúra 1 hónap -1 év az életedből,mert kiszipolyoz.
2011. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bix ***** válasza:
40%

káposztadiéta? én nyaralás szagot érzek:D


az fincsi, mint leírták kb semmi nincs benne, rá se ránts, hiszen a lényeg hogy mit mutat a mérleg. kit érdekel hogy mozogni nem fogsz mellette mert annyi szénhidrát nincs a kajádban hogy felkelj, kit érdekel hogy a fehérjebeviteled kereken 0, minek is izmok! le az izommal, éheztessük halálra mind! az is súly, és gyorsan leépül, gyorsabban mint a zsír estenként. és kit érdekel hogy a szív is izom, ugyanmár. vonjuk ki a fehérjét a vitaminokat a rostokat is zsírból! mindet!


aztán mivel kivitelezhetetlen hosszú távon ezért ha lefogytunk akkor kezdjünk el eszegetni, majd jól visszaszedjük a kilókat, aztán csodálkozunk a lógó megereszkedett melleken és a megrepedt bőrön.


juppyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:D és egy két há előről együtt boldogan

2011. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
senki nem fog megmaradni melletted..tudod a kaposztanak van egy kellemetlen mellekhatasa.es nem is fog erni semmit. amit leadsz vele az vissza is fog menni amint mast is eszel.
2011. jún. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!