Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az edzésterv...

Szerintetek ez az edzésterv jó fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Eleve sportolok kiskorom óta (úszás, röplabda, tánc...), emiatt szép izmos vagyok, de ezt sokallom magamon. Az utóbbi 5 évben itthon videókról edzem (pl fitnessblender), egyszer elmentem magánedzőhöz de a konditermi edzés nem elégíti ki a mozgásigényemet és mégvaskosabbnak érzem tőle magam.Az utóbbi hónapokban pilates-be kezdtem és max 2db 2kg-is súlyokkal, edzőszalaggal edzem hetente minimum 4x1órát, de feljött rám +4 kg tehát mostmár az étkezésemre is jobban figyelek.

Szerinttetek a vékonyan nőies test megközelíthető ezzel az edzéstervvel?:

heti 1x 1 óra pilates

heti 2x 1 óra teljes testes erősítő edzés

heti 2x kocogás

Vagy esetleg több pilatest javasoltok hogyha az izomzatom mértékével elégedett vagyok? Nektek mi jött be? Van akinek van valami jó rutinja, tapasztalata? Előre is köszi! (23L)



2021. máj. 22. 15:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve ez lemaradt: a célom a testzsír csökkentés, vékonyodás . Valamint a futást is megpróbáltam heti 2x min 45percet de úgy érzem hogy a vádlim és combom erősödött tőle és nem lesz szikárabb
2021. máj. 22. 15:37
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
a kaján múlik, ha kalóriadeficitben vagy, akkor fogyni fogsz
2021. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen mindegy milyen sport, válaszd azt, amit szeretsz, és ami a megfelelő helyeken formál. Ettől egy grammot nem fogsz fogyni, ha az étkezésed nincs rendben, az, hogy jobban odafigyelsz az kevés.
2021. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt már nem akartam kifejteni nehogy túl sok legyen, de vegetariánus vagyok, nem eszem 6 éve nem eszem pékárut, fehér lisztet, cukrot, édesítőszert, tésztát, a lehető legtöbb feldolgozott élelmiszert kerülöm. Megfigyeltem magam 1 hétig mértem mindent és 1800-2000 kcal között eszem általában, egy hete figyelek és levittem 1500ra.
2021. máj. 22. 15:51
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
szerintem az ami feljött rád az az izom súlya, ne erősíts ennyit
2021. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A pilates erősítésnek számit? Illetve akkor több kardiót tegyek be?
2021. máj. 22. 18:39
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
annak számít, igen, én több kardiót javasolnék.
2021. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is több kardiót vinnék be, és csak azért erősítettem meg az előttem szólót, h leírhassam neked: a leírásodból választ kaptam a fel nem tett kérdésemre.:) Nekem az izmosodás a cél, és napok óta keresgélem, próbálgatom, mibe kezdjek bele az aerob mozgás mellett:).
2021. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Örülök hogy segìtett a kérdésem neled is:D Es mit tanácsoltok, hogy vigyek bele több kardiót? Mert a futástól úgy éreztem csak a combom sajnog másnap,és nő a körmérete tőle
2021. máj. 23. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!