Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Help! Skiny fat lettem....

Help! Skiny fat lettem. Hogyan lehet ezen segíteni? F/36

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy évben 30 kg-ot fogytam, most 190 cm és 90 kg vagyok.

Vékonynak tűnik, azonban tiszta zsír a testem. A hasam, mellkasom tiszta puha löttyös.

A testem alkalmatlan a sportra. Súlyzózástól ágyéksérvet kaptam, a futástól meg ínszalag és térdproblémám lett.


Étrenddel lehet ezen segíteni?


2021. máj. 28. 20:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Biciklim sincs, de tudok amúgy, lehet az lesz.
2021. máj. 29. 05:24
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy lágyéksérved lett a súlyzózástól még nem ok arra, hogy ne súlyzózz.

Ismerek edzőt, akit műtöttek is vele és edz.

Keress egy orvost a sérveddel, aztán egy edzőt és súlyzózz, mert az adja a legjobb formát a testnek.

2021. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Felnottkent is megtanulhatsz uszni, tobb rokonom is igy tett. En azt latom,hogy kifogasokat keresel es nyafogni jottel.
2021. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Izom csak terhelésre fejlődik.

Edzőt kellene keresned, aki megmutatja, hogyan kell rendesen végezni a gyakorlatokat, ill. előtte bemelegíteni; ha csak úgy belevágsz, akkor persze, hogy nagy eséllyel sérülsz, de ez nem a sportra való alkalmatlanságot mutatja.

2021. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
Sajna a lottyettsegen csak mozgassal, izomfrjlesztessel lehet segiteni. A legegyszerubb az otthoni ugrabugran kivul a futas. Persze minden sportolashoz be kell feccolni a megfelelo felszerelesre. En fogytam mar siman etrenddel es mozgassal is. Oriasi a kulonbseg. Nagyon lassan kell kezdeni mindent. Ha sulyzozni kezdesz akkor nagyon kevessel kezd. Semmi szukseg oriasi sulyokat emelni. De ha teheted ne csak 1 fele sportot mimelj. Hogy kitartasod legyen, lehet futassal nyitni. Hogy mas fele izomcsoportot megmozgass a labadon, lehet biciklizni. Nem minden nap edzeni. Heti 3mal kezdj, aztan max 5 re vidd fel. Legyen utosebb es lazabb nap. Sulyzozas jo a futas melle cross trainingnek. 2 - 3 fele sportot gyakorolva hamarabb celt ersz.
2021. máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%
A bicikli is jó ötlet, de egyébként megtanulni úszni sem az ördögtől való, már ha tényleg megoldást keresel és nem kifogást kifogás hátán.
2021. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Metionin ***** válasza:
100%
Ha úszni nem tudsz, akkor biciklizés, gyaloglás és jóga is sokat tud segíteni. Utóbbi adhat egy kis rugalmasságot hogy ne legyen sérülésed ha később elkezdesz pl. súlyokkal edzeni. Ne felejts el melegíteni, nyújtani és mindig kis dolgokkal kezdeni. Menni fog az, csak állj neki.
2021. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!