Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy kicsit el vagyok hízva a...

Egy kicsit el vagyok hízva a fenekemre(?)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem szeretném leírni a korom


Lány vagyok, a fenekemre el vagyok hízva, a hasam meg a többi mind jó, az osztálytársaim szeretik az alakom (mert azt mondják hogy ilyen homokóra alakom van), de én nem annyira vagyok rá büszke, és nem

is szeretem.



Még “fejlődésben” vagyok, viszont mindenféleképpen szeretnék leadni egy kicsit,



milyen edzést vagy gyakorlatokat ajánlotok?


2021. máj. 29. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Kezdetnek gyalogolj tempósan, sokat. Mondjuk úgy napi 10 km-t.
2021. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem muszáj egyszerre a 10 km-t.
2021. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!:)


Esetleg valami mást?

2021. máj. 29. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Kerüld a cukros üdítőket, chipseket, gumicukrokat meg ilyesmi egészségtelen dolgokat, elmehetsz kocogni egy fél órát, vagy, ha az nem megy, akkor sétálj még vagy kezdj el sportolni valami mást, a lényeg, hogy szeresd csinálni.
2021. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy elhízva, ha egyébként sehol máshol nem látsz felesleget! Az alkatoddal nem tudsz mit kezdeni, azt a genetika határozza meg, nyilván átalakul a test kamasz korban, a hormonális változás miatt, de ez normális. A homokóra alkat az ideális női forma, legyél büszke rá.
2021. máj. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Se a korod, se egy arc nélküli fotó.

Tudod mit? El vagy hízva!

2021. máj. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha fogysz, mindenhonnan fogyni fogsz, mivel nincs lokális fogyás. Abban prdig leginkább az étrend dönt. Kevesebb magas kalória tartalmú étel, több zöldség, hús, összességében kalória deficit. A mozgással csak rásegítesz a deficitre, illetve megdolgoztatod az izmaidat, hogy ne építse le őket a szervezeted. Erre kb bármi jó, ha nem akarod maximalizálni a hatékonyságot. A legjobb, ha élvezed, mert könnyebb kitartani. Hosszú séták, kocogás, bicikli, görkori, trx, polefitness, tánc, tényleg bármi. Speciális gyakorlat ilyesmire nincs.
2021. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!