Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozgásnak jók lehetnek a...

Mozgásnak jók lehetnek a "walk at home" videók?

Figyelt kérdés

Youtubeon találtam, a csatorna neve: Walk at home by Leslie Sansone. Tetszenek, el is fáradok egy jó fél órás "sétában". Olyan pont jól eső fáradtság, szívesen csinálom minden nap.


Van itt valaki, aki ilyen videókra mozgott és fogyott, formásodott? Kicsit szkeptikus vagyok.


2021. jún. 1. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Kb ugyanaz, mintha elmennél fél órát az utcán sétálni. Nem a világ legintenzívebb mozgása, de kezdésnek szerintem jó. Később lehet érdemes mással is kiegészíteni.
2021. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
több mint a semmi, de csodát ne várj a sétálástól
2021. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eleinte jó. Ha már nem fáradsz el tőle, akkor elkezdhetsz csinálni valami nehezebbet is, ha akarsz.

Mozgásnak megteszi. Ahogy előttem írták nem túl intenzív, viszont mindenképp jobb, mintha csak feküdnél az ágyban.

2021. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!