Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl? Itt az iskolak...

Hogy éljem túl? Itt az iskolakezdés, és még mindig utálom magam.

Figyelt kérdés
Ebben az évben ballagtam, és most jön a középiskola... Nagyon rossz érzés úgy megpróbálni leadni az első kg-t, hogy tudom, az első napig semmi látványosat nem érhetek el... Ami ront a helyzeten, hogy a srác, aki tetszik, az is a suliba jár, de nem akarom, hogy így lásson... Meg az osztálytársak.. áhh parázok... Amúgy nem vagyok kövér, de felesleg azért akad... :( 15/L
2010. aug. 24. 21:28
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Magával a fogyással kapcsolatos tippeket nem kérek, mert az már megvan, csak azt nem tudom, hogy küzdjek meg a stresszel.. Előre is köszi.
2010. aug. 24. 21:30
 2/24 anonim ***** válasza:
Sötét pólóban, NEM farmerben nem látszik az a "felesleg" :D
2010. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Egy magasság/súly infót közölsz?
2010. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
168 / 63
2010. aug. 24. 21:44
 5/24 anonim válasza:
figyi, soha nem késő elkezdeni...ha holnap kezdesz edzeni, akkor sem. magátol nem fognak lerepülni, báár ahogy igy elmondod nem lehetsz valami kritikus..bár a 15/l böl nem jövök rá...
2010. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

168/63??? Akkor mán mé' lennél kövér???

Ez 22,32 BMI

"Kedves Hölgyem!


Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexű emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggő krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.


A legtöbb hölgynek ilyen idősen még normális a súlya, ám ez az évek előrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb időben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!"



Úgyhogy abba lehet hagyni az értelmetlen önsanyargatást és önsajnálást.

2010. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Öltözz megfelelően. Mondjuk szerintem a sötét póló nem feltétlen a legjobb megoldás, mert már szinte törvényszerű, hogy aki nagyobb egy kicsit, az fekete pólóban jár. Ha vesztek új ruhákat a sulikezdésre, vegyél csinos, mintás darabokat. Én is eléggé meghíztam az utóbbi időben, 15 kiló felszaladt rám, mégsem veszélyes. Ilyen trükkök vannak, hogy például szoknyát kell hordani, mert az alatt nem látszik, hogy mekkora a combod, ilyesmi szabásúakat: [link]

kb. könyékig érő ujjú felsőket, jót tesz az elöl gombos vagy a mell alatt szabott fazon, és a hosszanti minták.


És ami a tuti: a mell alatt szabott, v kivágású, rövid ujjú, kb. térdig érő egyberuha. Ez ugyanis nem vágja ketté az alakod, ezáltal vékonyabbnak tűnsz. Pl. ilyen: [link]

Ha hűvös van, akkor meg aláveszel egy harisnyát és kész :)


Ilyen holmikban csinos leszel és senki nem a súlyoddal lesz elfoglalva :)

2010. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Jaa korábban kezdtem el választ írni. Ezzel a súllyal egyáltalán nem vagy kövér, én 163/72 vagyok és még így is ezekkel a trükökkel egy csomót tudok javítani. Neked annyi van, hogy ha nem sportolsz, akkor a hasad nem tökéletes, akkor ne hordj haspólót és kész.

Ne haragudj, de ez kicsit kiakasztott :) Ha te kövér vagy, akkor én mi vagyok? :(

2010. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ezzel pont ugyanígy voltam én is tavaly nyáron ilyenkor,teljesen pánikba estem,hogy mi lesz,mert kövér ugyan nem voltam,de volt rajtam felesleg bőven.Ráadásul jött a gólyatábor is pár napra rá,amire nem mentem el,mert beteg lettem,de előtte nagyon rosszul éreztem magam,egyáltalán nem vártam az új sulit.Aztán csak eljött a szeptember 1.,és csak el kellett mennem évnyitóra,persze fekete farmerban mentem,meg blúzban,és az első néhány nap nem is volt jó,sőt az első pár hét sem,de aztán belerázódtam,és az év vége már nagyon jó volt:)Fogyni nem fogytam,de a többiek is elfogadtak olyannak,és hidd le,nem a kilók számítanak,nem is a külső,ha kedves vagy és jó fej,humoros,barátságos,mindenki kedvelni fog!Segíteni szeretnék neked,mit ne kövess el,mert én már tudom,hogy anno mit csesztem el,mit kellett volna másképp csinálni;)És remélem nem baj,ha most nem fogyi tippeket adok,hanem lelki fröccsöt:)

Szóval ha olyan osztályba kerülsz,ahol nem a külsőségekre mennek,hanem hogy ki milyen ember,nem lesz baj.Legyél mindenkivel kedves,barátságos,nyitott,közvetlen,már az első nap!Nagyon fontos.És ne úgy indulj el a suliba reggel,hogy "jajj de utálom magam",hanem úgy hogy magadra mosolyogsz a tükörben,és azt mondod,hogy szép vagyok,csinos,kedves,tele önbizalommal,és ha így indulsz,máris mindenki más színben fog téged látni,vonzó leszel mások számára,és meg akarnak majd veled ismerkedni,az a fránya pár kg meg elmehet oda ahova akar!:)

Még egy pár jó tanács pl.az évnyitóra.Sokan bele esnek abba a hibába,hogy előnytelen ruhát vesznek fel,vagy kirakják azt amit nem kéne,hurkás has,vastag combok...stb.

Attól függ,hogy milyen alakod van,úgy kell felöltöznöd!Ha szép melled van,vegyél fel egy kivágottabb blúzt,persze csak szolidan,vagy tegyél fel egy nyakláncot,ha lapos a hasad,vékony a derekad,vegyél fel egy derékövet,viszont ha a hasadon van a felesleg,akkor ne válassz túl passzos blúzt,inkább egy picit legyen bő,és hosszanti csíkozású,de ne selyem!Ha szép lábaid vannak nyugodtan vegyél fel egy térd fölé,térdig érő szoknyát,viszont ha vastag a lábad,akkor egy egyenes szárú fekete ünneplős nadrágot vagy fekete farmert,magassarkúval!:)

Remélem adtam néhány tippet!;)

16/L

2010. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem nem nem! :O Először azért nem írtam súlyt, mert abból még nem feltétlenül derül ki, hogy hogy néz ki az illető... Hiába, nagy a combom, a fenekem, és a hasam. Ugyan ilyen súlyú az egyik barátnőm, de ő rettentően vékony. (nem is szép már) Csak ennyit akartam. Szóval nem önsajnáltatás, vagyis nem akart az lenni...
2010. aug. 24. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!