Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni? Fiam születé...

Mit lehet tenni? Fiam születése után lefogytam 62kgról 54kgra. Maradt egy kis megnyúlt bőr,ha felveszem a nadrágot,övvel és egy testresimulós trikót hozzá kicsit kibuggyan,zavar.

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 11:21
 1/9 anonim válasza:
94%

Vannak kenyelmes testre simulo kulonfele fehernemuk, amik csodakat tesznek.

Ha nemregen szultel, ez meg rendezodhet. Bortapalo kremek es masszazs is segithet.A testformalo bady viszont azonnal feszes alakot formal.

2021. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Két év szültem már
2021. jún. 2. 11:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Éve*
2021. jún. 2. 11:39
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát, vagy nem veszel fel testresimulós trikót vagy leműtteted vagy fogysz még és erősíted a has- és törzsizmaidat, mert ami kibuggyan, ott van alatta még zsír is, nem csak bőr - vagy elfogadod, hogy ez van.
2021. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Kezdj el tornázni, végezz hasizomgyakorlatokat. Biztosan fiatal vagy még, van esély a regenerálódásra. Addig is fogadd meg az előttem hozzászólók tanácsát.

73N

2021. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy lájtos edzést, amit otthon is tudsz végezni esetleg gyerkőc mellett. Akár őt is bevonhatod játékosan.

Mellette ajánlom, hogy szedj kollagént. Jó a bőrre, a hajra, körömre, fogyáshoz stb.

Ajánlom a BodySelect kollagén italporjait, elég sok kollagént tartalmaz. Napi 10 grammot kell meginni. Nekem bevált fogyás mellett, nem lett laza a bőröm.

2021. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sportolni kell, de nem 100% hogy visszamegy a megnyúlt bőr. az #1 által javasolt fehérneműk ilyenkor jól szoktak jönni, de ha van rá pénzed, akkor kés alá is feküdhetsz
2021. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Mit csináltál két évig, hogy csak most vetted észre a lógást.
2021. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8

Magamat ismerve én is egy esemény/időszak hatására veszem észre magamon és akkor kezdek el tenni érte. Mint idén például nem mutatott jól rajtam egy kiszemelt bikini.. :) Lehet, hogy most van egy kis plusz ideje, rájött, hogy szeretne megint bikiniben lenni a nyáron, vagy tetszeni szeretne magának. Mi nem tudjuk és nekünk mindegy is, de az a fontos, hogy szeretne változtatni.

2021. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!