Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha rengeteg vizt iszok minden...

Ha rengeteg vizt iszok minden nap, soha az életben nem fogok lefogyni?

Figyelt kérdés
Sajnos rengeteg vizet iszok meg naponta, ilyen emberfeletti mennyiségeket. Mindig is sokat ittam, de az elmúlt 1-2 évben valahogy még többet igénylek, egyszerűen szomjasnak érzem magam. Soha nem számoltam hogy mennyit, de most kíváncsiságból tegnap számoltam, 6 és fél liter vizet ittam meg. Így gondolom nemhogy a lapos has felejtős, de gondolom soha nem fogok rendesen fogyni?
2021. jún. 2. 14:16
1 2
 11/20 Psylocyber válasza:
88%

az elfogyasztott víz a testsúly szempontjából csak annyit határoz meg, hogy átlagosan mennyi vizet tárolsz, tehát ha sokat iszol akkor természetesen picit nehezebb leszel, de ez a súly csak vizet jelent, nem hízást.

Ha sok vizet tárolsz, akkor ránézésre pufibb vagy. Ezért szoktak a testépítők napokig szomjazni verseny előtt, mert ettől kiszáradnak és jobban kijönnek a szálkás izmok tőle.

2021. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda?? Ha sok vizet iszol, pont, hogy könnyebben fogysz! Mivel felgyorsul az anyagcseréd, és a víz is telíti a gyomrot!

Mennyit akarsz fogyni? Csak, mert ez a súly pont arányos a magasságoddal!

Egyébként én is megiszom egy nap 6 litert simán, pedig voltam kivizsgáláson is, és semmi bajom!

Igaz, én sportolok is.

2021. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
17%
12-es, azért egy tizest le kéne dobnia, ekkora magassághoz sok ez a súly.
2021. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ilyesmi kérdés volt már nemrég, a kérdező valami hihetetlen mennyiségű vizet ivott naponta, aztán ki is derült hogy valami baja volt (nem cukorbetegség). megpróbálom előtúrni a kérdést
2021. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2021. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%

Van olyan, hogy vizmérgezés


Csaxolok

2021. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Psylocyber válasza:
#16 sokat segítettél ezzel csoki :D bocs, nem tudtam kihagyni, bár tényleg van olyan, de ahhoz gyorsabban kell meginni a nagy mennyiséget. Bár lazán kapcsolódik, hogy ha tartósan, sokat iszol, mint a kérdező és nem viszel be elég sót akkor az sem lesz jó neked.
2021. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy szivacs szindrómában szenvedsz.
2021. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus diabétesztünet, de előfordul agyalapi mirigy problémánál is, amikor nincs elég vazopresszin, nem tartja vissza a vese a vizet; mindenképpen fordulj orvoshoz.
2021. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez nagyon cukorbetegség gyanús
2021. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!