Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek erosebb lenni?

Hogyan tudnek erosebb lenni?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnek leginkabb hasbol es arcbol, tudom az etel tobbet szamit es tudom is hogy kene enni meg kalodeficit ben lennei, bettem furopadot is de leserultem ezer 2 honapig nem tudom hasznalni de lenyegtelen.

Evessel kapcsolatban, probalok helyesen taplalkozni macrokat szamolni stb... de ram tor valami meg kivanok egy nutellas kenyeret este es nem tudok megajt parancsolni... nem azert eszem mert ehes vagyok csak szeretem az esdesseget. Szidom is magam utana.. tudom ostoba vagyok. Ki probaltam azt ia hogy nincs itthon olyan etel, de azert nem egyedul elek es mindig van valami... megtalalalom es bem tudok ellen allni🤦‍♀️ Mivel lehetne segiteni rajtam?


2021. jún. 3. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent mérj meg, számold a kalóriákat. Legyél deficitben, egyszer-egyszer belefér édesség
2021. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Kalóriaszámolásba csak beleőrülsz... Egyél egészségeset mértékkel, mozogj ennyi ne bonyolítsd túl, mert attól csak elmegy a kedved az egésztől.
2021. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha megpróbálnád azt, hogy reggelire édeset eszel? Zabkását, banánpalacsintát olaj nélküli francia pirítóst, stb, ha nutellát kívánsz akkor egy keveset raksz ezekre. Vagy csak simán megeszed reggelire/reggeli mellé azt amit kívánsz (természetesen próbálkozva hogy egészséges legyen, és ne egy csomag oreo és egy tábla milka legyen a reggelid :D). Nekem ez nagyon bevált, a nap többi részében sokkal kevésbé kívánom az édeset, és ha esetleg kicsit több kalória lett a reggeli, akkor a nap többi részében ott van, hogy erre figyelek, vacsira salit eszek, vagy hasonlók.
2021. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2021. jún. 5. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!