Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Délelőtti edzésnél nem megy...

Délelőtti edzésnél nem megy fel a pulzusom, lehet a gyógyszereim miatt?

Figyelt kérdés

Reggelente szedek 2 féle vérnyomásgyógyszert. Ha délután edzek, szépen felmegy a pulzusom 130 körülire. Ha délelőtt mozgok, max 120, hiába vagyok már a halálomon, nem megy feljebb.

Van itt más is, akinek így működik a pulzusa?


2021. jún. 10. 11:45
 1/2 anonim válasza:

Nem szedek gyógyszert de velem is hasonló a helyzet. Reggeli edzéseken hamarabb leszek rosszul, mintsem hogy rendesen pumpáljon a szívem. Ugyanez történik hétvégén, amikor egész nap punnyadok, és délután megyek. Szerintem ha mozgásban vagyok egesz nap, az egyfajta bemelegítésnek ér fel.

Egy kávé tud segíteni, és az, ha ilyenkor nem erőltetem a legjobb teljesítményt.

2021. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szedek gyógyszert, bisoprololt és nálam épp ellenkezőleg van. Reggel könnyebben felmegy a pulzusom, mint amikor délután kell edzenem.
2021. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!