Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel vesztetettek...

Milyen módszerrel vesztetettek a legtöbb súlyt?

Figyelt kérdés

L

És meddig tartottátok?



2021. jún. 10. 22:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

Nekem a ch- és kalóriacsökkentéssel, magas fehérjebevitellel. Tavaly januárban kezdtem 120 kg-ról, napi 1500 kcal 5 kisebb étkezésre bontva, kb 80%-ban "tiszta" ételekkel. Majd tavaly júniusban, mikor 100 körül lehettem, elkezdtem heti 3x Crossfitre járni, de ilyenkor már kevés volt az 1500 kcal, így megemeltem 1700-1800-ra.

Ezután már kevésbé drasztikus volt a fogyás, jelenleg 86 kg vagyok, de időközben szedtem fel kb 8 kiló izmot is.

26N

2021. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%

#5-ös vagyok.


19 kilót fogytam úgy, hogy az elején 1200-1300 kalóriát ettem (+ edzettem), mert hülye voltam, de ez csak pár hétig tartott, aztán felemeltem ezt 1500-1700 kalóriára. Igazából elég magas súlyról indultam, 112-ről (171 centihez), és emiatt az elején elég sok kiló lejött, azt hiszem az első héten 4 kiló, ami gondolom víz volt, aztán még abban a hónapban lejött még 4 kiló. De aztán beállt a dolog, többet eszem, meg azóta már heti max. 1 kilót fogyok, de van amikor csak fél kilót, nem sietek sehova sem. Február 20-án kezdtem az életmódváltást, most vagyok 92-93 kg környékén. Szóval igen, kalóriaszámlálás, plusz próbálok minél többet mozogni is. Ennyi. Kb. 65-70 közé akarok menni. Nyár végére akartam volna elérni a 80 kilót, de már most látom, hogy az nem fog összejönni, viszont nem baj, valahol akörül leszek majd (remélem). Illetve most úgy tervezem, hogy kb. jövő év elejére már fixen elérem az álom súlyomat, de aztán kitudja, próbálok nem sietni, mert csak magamnak okozok avval csalódást, ha elérhetetlen célokat állítok magam elé és nem tudom őket megvalósítani. :) Meg aztán a múltban sok fogyási kísérletem volt, de mindig annyira gyorsan akartam eredményt látni, ha pedig elértem az eredményt, akkor örültem, aztán puff abbahagytam a jó étkezést, és mindent visszahíztam. Szóval most próbálok nem csak a fogyáson kattogni, és türelmes lenni, mert úgy gondolom, hogy nagyobb eséllyel lesz meg a kitartásom ahhoz, hogy megtartsam majd a súlyomat, és az új életmódomat, ha tudom, hogy mennyi időt és energiát, türelmet belefektettem. Meg aztán már majdnem 20 kilót fogytam, még sosem fogytam ennyit, szóval most az egyszer tényleg úgy érzem, hogy haladok is, és a végén meg is fogom tudni őrizni a súlyomat.


Szóval igen, szerintem a kalóriaszámlálás az, amivel mindenképp tudsz fogyni. Sokan úgy próbálják, hogy szimplán nem számolnak kalóriát, hanem pl. ha eddig sok édességet, kenyeret, stb-t ettek, akkor azokat megpróbálják másra cserélni, egészségesebb dologra cserélni, ami nyilván jó, viszont avval nem biztos, hogy maga a fogyás is összejön, mivel ugye a fogyáshoz kell a kalóriadeficit. Az meg, hogy írtad, hogy a párod miatt lehetetlen lenne a fogyás, meg minden, az mit jelent? Csak szimplán számolj kalóriát, és menni fog az.

2021. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

Semmiben nem akadályoz a párod életmódja, mert ő a saját dolgát eszi.


Én cölis vagyok, és nem zavar, hogy a barátomnak normálisan kell főzzek. Extra odafigyelés, hogy az én kajám tiszta legyen, de ennyi.

2021. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen párkapcsolat nem lehet kifogás. A párod azt eszik amit ő maga választ, és te is azt eszed amit te választasz.
2021. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kidobálja a zöldségeket és telerakja a hűtőt gyors kajával vagy mégis hogyan akadályoz?
2021. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%
Azért arra kíváncsi lennék, hogy a normálisan válaszolókat miért pontozzák le. 11-es voltam.
2021. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
16. Itt ez a divat, nem kell vele foglalkozni. Sok irigy azokat is lepontozza akik pl sikeresen fogynak.
2021. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!