Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az, ami a végső lökést...

Mi az, ami a végső lökést adta, hogy végre elkezd az évek óta halogatott fogyókúrát?

Figyelt kérdés
Aztán sikerült kitartanod és lefogynod?

2021. jún. 21. 19:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egy orvosi mérésen rájöttem, hogy valójában 20 kilóval több vagyok, mint hittem (nem tudott már lemérni az itthoni gagyimérleg), pedig már az is kóros kategória volt, amit én gondoltam magamról.
2021. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A covid homeoffice időszaka ( tavaly április) alatt végképp elfogyott minden kifogás. Mindenre volt idő, sehova se lehetett menni, saját kaját lehetett akarmikorra utemezetten készíteni… ennél jobb alkalom, több idő magamra soha sem lesz már, maximum nyugdíjasként. Le is adtam 30 kilót.
2021. jún. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Megkérdeztem egy videót nézve, hogy ki az a dagadt ember, és mondták, hogy én. A mérleg azt írta ki, hogy egyszerre csak 1 ember álljon már rám. És sokat fájt a térdem.
2021. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
10 kilóval többet mutatott a mérleg, mint amire számítottam, amitől szabályosan rosszul lettem, és még aznap elkezdtem fogyózni és mozogni. Plusz a lépcsőn alig bírtam egy huzamra felmenni, főleg ha sietnem kellett, azt vártam melyik lépcsőfoknál fordulok le a korlátról, a vörös, izzadt fejemről és a fújtatásról nem is beszélve.. szégyelltem magam, de a végső lökést az említett mérlegre állás adta meg, ami akkor nagyon fájt, de pont ez kellett hogy erőt vegyek magamon. Nem is gondoltam volna hogy ezzel megváltozik az életem, ugyanis ennek már több mint 4 éve, azóta leadtam minden fölös kilót (kb 20-at összesen), és heti hatszor edzek a mai napig is. Fitt vagyok, lett egy kis önbizalmam, és jobban is állnak a ruhák, mint anno (amikor csakis bő pólókat hordtam, hogy takargassam magam).
2021. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Azt hittem valami 90 kiló vagyok, ráérek még fogyni hisz mindig volt valami jó kifogásom. 170 centihez. Majd volt egy éves mérés ahol kijött a 97 kiló. Azt hittem elsírom magam mikor megláttam, hogy ilyen közel vagyok a háromszámjegyhez...

Na ott akkor elkezdtem, mindennek utána olvastam és jelenleg 81 vagyok, ami korántsem tökéletes, de már jobb mint ami volt.

2021. jún. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly júniusban már 3 hónapja, március óta otthon voltam a lezárások miatt és az exemmel is haldoklott a kapcsolatunk. Eszembe jutott hogy hiányzik a mozgás az életemből, régen futottam és egy folyamatos diszkormfortérzés volt a testemben, hogy nem mozgok eleget. Elkezdtem futni. De tavaly nyáron ezzel párhuzamosan mai napig nem tudom miért, de osszeszűkült a gyomrom. Nagyon kevés ételt tudtam enni egyszerre. Nyilván ez a két dolog megtette a hatását.


Nem terveztem meg tudatosan, de elkezdtem fogyni. Miután egy ideje látványos volt a változás, hivatalosan is elköteleződtem a fogyás mellett. Lassan haladok, de nem hajt a tatár és ez a legeredményesebb fogyásom mind mennyiségben, mind időben. El sem hiszem hogy egy éve már. Előtte nem tudtam kitartani így, pedig e körül forgott az egész tinikorom.

75kg-al kezdtem most 61/60kg vagyok, most is csinos vagyok, de az 56kg-ot el szeretném érni. Szerintem szeptemberre, októberre meglesz.


És a legjobb, hogy egy fantasztikus férfit sikerült kifogni az "új énemmel".

2021. jún. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja és azóta már a félmaratonra készülök. :) Imádok futni, annyira az életem részévé vált, pedig a szadista tesitanárom anno megutáltatta velem.
2021. jún. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez a hőség, amitől mindig nagyon félek, mert a súlyom miatt szenvedek, nem tudok semmit csinálni, szerintem nem bírja a szívem. Csak ülök a szobában. Rájöttem, ha csak folyadékokat fogyasztok és szilárd ételt csak nagyon minimális mennyiségben, nagyon megrágva eszek, akkor talán ez a táplálkozás hígítja a vérem, és a hőséget is jobban bírom. Vizes tej, vizezett joghurt, kaukázusi kefir, vizes gyüm. lé, híg levesek, stb. Ezekkel egészen jóllakom. Kicsit már fogytam is, és nem szenvedek úgy a hőségben.
2021. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
És néha bekapok egy Chitosan tablettát, az is hígítja a vért.
2021. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!